Trabzon'un En İyi Modifiyesi..

Uni_Ts

New member
Bu araç bana göre Trabzon'da gördüğüm en kral modifiyedir..Geçenlerde arabayı yakından inceleme fırsatım oldu..Sizlerle paylaşmak istedim..Modifyenin Türkiyede yavaş yavaş oturduğunu düşünürsek gerçekten harika bi araba..

Arabanın Özellikleri..

MOTOR MODİFİYESİ

60mm. Düz boru
Katalitik convaktör iptali
El yapımı çift çıkış son susturucu

DIŞ MODİFİYE

Özel tasarım ön tampon
Özel tasarım arka tampon
Özel tasarım marşpiyeler
Özel tasarım DTM kanat
Ön amblem iptali
Far kaşı
Özel tasarım tavan havalandırma
İn pro şeffaf stop
Yedi renkli park ve sinyaller
Ledli 3. stop lambası

İÇ MODİFİYE

JSV vites topuzu
JSV vites körüğü
JSV el fren tutamağı
JSV el fren körüğü
JSV vites çerçevesi
Metal paspaslar

JANT/LASTİK/FREN

BSA 17 jant
KUMHO Ecsta KU 19 205 40 17 lastikler

SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

JBL 1000watt 38cm subwoofer
Rockford fosegate P2002 amfi
2 takım MB QUART mid tiz

SÜSPANSİYON

H&R yay

Araç Sahibi Yavuz

Bunlar da resimler..

Emeğe Saygı..Bi Teşekkür..

osiris_cemo

New member
Şahane ama rengi pek tutmadım kırmızı veya başka bir metalik renk daha hoş olabilirdi

hamdikurt35

New member
selam millet mukemmel araba gercekten 100 uzerinden 100 verdim ..kuzenim amerikada bı isi yapar bende sayılırım dunyada tek modifiyeli modifiye kralı olarak adı gecer..aynısı bu arabaya denedik adam guzel yapmıs helal olsun saygıalrımla..paylastıgın icin
tesekkurler kardesim....

the_apprentice

New member
Yavuz yaman yapmış, helal valla.

ases

Altın Üye
güzel yapmış gercekten

asterix_e

New member
hımmsss idare eder ya trabzona gore demekkı cok ıyı ımıs ama bundan guzelı benım var ama buda hos en azından rahatsız etmıo ınsanın gozunu yanı gusel olmus trafge bole bı araba cıkarıgınız için

PYRoMaNiaC

New member
206'ya ancak bu kadarı yapılabilir... Hakikaten süper olmuş... 206'yı o hale getirenlerinde, bu resimleri bizle paylaşanında eline sağlık... Sahibine de Allah kaza bela vermesin...

schumacher5

New member
Güsel Olmuşta O kaşların Durumu Ne Ölee. İnsan Kaputu İndirir Madem Bu kadar YApmış Onu Düşünememişmi... Yinede Güsel TAbi Trabzona Göre... İstanbul İzmir Bursa Gibi Yerlerdeki 206 Ları Görmeyen Bilmes Tabiii... Neyse Emeğe SAygı.
Paylaşım İçin Saol

HTML