trabzonsporlu futbolcular neden milli takımda forma şansı bulamıyor??

rasimk2

New member
valahi arkadaslar sizinde dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama bu son oynanan iki maçtada neden tsli futbolcular forma bulamıyor? selçuk ve gökhan ünal bu takımda oynayan futbolculardan kat kat daha iyi oynar...

61OFLAZ61

New member
acıkcası nedenı bnde anlamadım ama wardır bı hıkmetı zmnd mıllı takıma cogu futbolcu TRABZONSPORDAN gdyrdu HAMI OGUN ABDULLAH vs. ama snrdn FATIH TEKKE GÖKDENIZ smdı ıse tolga gokhan selcuk kı bnlarda yedek kulbsnde otryrlar TEKNIK HOCAYA saygı duymak lazım onunda kendıne gr wardır bı hesabı

61____OFL@Z___61

rasimk2

New member
bu sezonki performansları artttıkca kendileri kanıtlarlar insallah bi ara neydi öyle 6-7 futbolcu veriyorduk ilk onbire

brcrhn

New member
evet bence de ama maalesef fatih terim hocalık değil kendi egolarını tatmin ediyor kişiliksiz adam. bende bir trabzonsporlu olarak terim i kınıyorum.

sonixes

New member
Fatih terim milli takımı performansa göre seçmiyo. Hep sevdiği oyuncuları oynatıyo nedense..

Elçibey

New member
Sonuçta olayı fenerli cimbomlu Ts'li vs olarak düşünmemek gerekir.Hepsi Türkiye için mücadele ediyor ve bence kötü bir sonuç alındığında bizden daha çok üzülüyorlar.İnş. yakında Ts den daha fazla oyuncu gidecek.

HTML