Trabzon "Anadolunun Ağabeyi"

Frkn.

New member
Bülent Uygun Sivasspor Trabzonspor maçının ardından konuştu:

Trabzon ''Anadolu'nun ağabeyi"

Sivasspor Trabzonspor maçının ardından konuşan Bülent Uygun, ''Trabzonspor camiasını kutluyorum. Çok istekliydiler. İyi futbol oynadılar. Kazanmak için ellerinden geleni yaptılar ve kazandılar'' dedi.

''Anadolu'da Trabzonspor ve Sivasspor'un arasında bir kısır çekişme yaratılmaya çalışıldığı, bu konuda bir endişesinin olup olmadığının'' sorulması üzerine Uygun, ''Anadolu'nun ağabeyiliğini'' yapmış, birçok başarılar ve şampiyonluk kazanmış Trabzonspor ile diğer Anadolu takımlarının çekişme içine sokulma şansının olmadığını kaydetti.

Trabzonspor'un, hem Trabzon'un, hem Anadolu'nun gururu olduğunu, Sivasspor ve diğer takımların da Anadolu'nun güzide takımları olduğunu vurgulayan Uygun, şöyle devam etti:
''Özellikle medyamız tarafından bu biraz daha ateşleniyor. Ben şunu görüyorum, biraz daha psikopat taraftara sevimli görünmek adına yapılan yazılımlardır bunlar. Onlar ancak onlarla muhatap olabilirler. Ancak onların gönüllerini alabilirler. Ama gerçekler hep ortadadır. Trabzonspor, Anadolu'da yaptığı başarılarla herkesin takdirini kazanmıştır. Sivasspor da dünyada hiç olmamış, 2 sezon arka arkaya bu kadar kısıtlı bütçelerle gerek futboluyla, gerek yaptığı başarılarla takdir kazanmıştır.''

shinox

New member
Bulent Hocaya yakısır bır açıklama olmus. Kendısıne ve Sivasspor'a başarılar diliyoruz TRABZONSPOR'lu olarak

Frkn.

New member
ilk defa ezildikten sonra karşıyı öven bi açıklamasıdır bu oda trabzonsporumuzadır bilgilerinize....

HTML