torrent ten iyi anlayan varmı

ahmetiü

New member
arkadaşlar formattan sonra torrent çok iyi çalışıyor fakat bi kaç hafta geçtikten sonra öyle yavaşlıyorki dwnld hızım 0,5 lere kadar iniyor. özellikle dikkatimi çekti üç dört defadır formattan sonra canavar gibi download ve upload ediyorum ama sonra bişi oluyor ne gönderebiliyorum dene alabiliyorum. bi bilgisi olan varsa bi çözüm yolu söylesin bana lütfen

TARZEN

PƦαvdαTαƦZéη
torrent senin yolladığın aldığın dosyanın gönderme ve alma hızıyla alakalı sölediğin huhus öyele bir durumki mantık dışı. ama torrent yoluyla bilgisayarına trojen bulaştıysa bu senin bağlantına etki ediyor olabilir. vakti zamanında torrent virüsü bulaşmıştı bana da hemde çok iyisinden bnm bilgisayarı çok zorluyodu sürekli cpu yu 100 de tutuyodu. sen formatını sadece c kısıtlama makinanın tamamen yedeğini al öle format at. öyle yaptıysanda eğer bunun senin bağlantınla alakalı olacağını düşünüyorum. bi durum daha var torren indirirken torrent ayarları vardır o ayarları yapsan iyi olur. seçenekler menüsünden -tercihler-bittorrent-sadece eş değişimi tiki kalsın diğerlerini kaldır. giden bölümü tiklerin altında kalıyo orayıda zorlu seç. eğer hala aynı durum varsa bence bağlantıdadır sorun bilgisayarında olamaz kolay gelsin

ahmetiü

New member
c ve d ye format attım bunddan bi önceki formatta. söylediğin ayarları yapıp denicem. bahsettiğin torrent virüsü neydi isimini hatırlıyormusun yada nasıl çözmüştün o sıra

TARZEN

PƦαvdαTαƦZéη
görev yöneticisine bir bak cpu nu zorlayan bir çalışma varmı varsa iptal etmeye çalış ettirmiyorsa windows bileşenidir. ozaman ben o virüsü spyware doctor anti virüsle temizlemiştim sağlam bir programdır fakat sistemi çok astığı için gerekli zamanlarda kurarım sende onu kurup bi sistemini taratsan çok iyi olur versiyon 10 u mevct eğer yoksa sende bu program sana link vereyim kullan.

ahmetiü

New member
link verirsen sevinirim ya onu bende kullanmıştım ama serial olmadan antivürüs etkin olmuyor serialini bulmak çok zor

HTML