Tiyatro ßöLümü ve Mod İsteği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mercandede

New member
ßen özeL ßir okuLda okuyorum arkadaşLar. Konservatuar da 2. sınıfta tiyatro okuyorum. ßirçok kişi qetirdim ßuraya ßizim arkadaşLardan ve onLarda söyLedi Tiyatro ßöLümü istiyoruz. ßende Mod aLmak istiyorum mümkünse sizLerden isteğim ßudur. Şimdiden teşekkürLer herşey için.

[KooZ]

New member
erken yaaa bence biraz zaman geçsin paylaşımlara dewam yönetim ve biz sessiz kalmayız emin oL hakkında hayırlısı

mercandede

New member
ßen seri ßir ßiçimde qüzeL sanatLara ekLeme yapmaya ßaşLadım. Şuan da yavaş yavaş payLaşıyorum in$. iLqi qörür tiyatronun önemini herkes kavrasın isterim. ßakaLım ne oLacak destekLer için tşk.Ler

bLaDe™

Banned
ARKADASIM guzel diyorsun da tiyatro bolumu acılsa konu olarak ne vericeksin sadece guncel veya yeni cıkan tiyatro oyunları filan ....

Acılırsa iiyi olur tabii ama bence olsada olur olmasada olur farketmez bir bolum modluga gelince daha dur yaw acalen ne ... ?

2 Gün 17 Saat 20 Dakika 52 Saniye az deil mi sencede ?

mercandede

New member
hakLısın dostum ama tiyatroya qünceL mevzuLar deiL sadece eski oyunLar onLarın eLeştiriLeri oynandığı yerLer tiyatro ßinaLarı mitolojisi vs.... miLyonLarca şey var sen kendin ßiLmediğin ßir konu üstünde yorum yapmışsın şuanda yapma ßence... Ayrıca ßiraz sert ßir diLin var ßurada şimdiye dek iLk defa ßöyLe ßir konuşma tarzı qördüm... Daha nazik ve sakin anLataßiLirsin durumu... oLayı ßüyütmenin ßir anLamı yok oLmazsa oLmaz ama konuşma tarzımız daha düzqün oLsun... Ricamdır... İyi payLaşımLar...

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
bence erken kardeş tiyatro bölümü beki alt bölüm olarak açılırsa sen orda paylaşımlarına devam edersin ama bence erken. . .

bLaDe™

Banned
mercandede' Alıntı:
hakLısın dostum ama tiyatroya qünceL mevzuLar deiL sadece eski oyunLar onLarın eLeştiriLeri oynandığı yerLer tiyatro ßinaLarı mitolojisi vs.... miLyonLarca şey var sen kendin ßiLmediğin ßir konu üstünde yorum yapmışsın şuanda yapma ßence... Ayrıca ßiraz sert ßir diLin var ßurada şimdiye dek iLk defa ßöyLe ßir konuşma tarzı qördüm... Daha nazik ve sakin anLataßiLirsin durumu... oLayı ßüyütmenin ßir anLamı yok oLmazsa oLmaz ama konuşma tarzımız daha düzqün oLsun... Ricamdır... İyi payLaşımLar...
dilim sert deildir dostum ..... Sadece gercekleri soledim ..

MAJESTE

Kadim Dost
Bence de daha erken paylaşımlarını görelim tiyatroya olan ilgiyi görelim zaten gerisi sen istemesende yönetim tarafından gelicektir dostum

mercandede

New member
SevencLoves Tmm :) Sen diyorsan öLedir aLt forum fiLan takıLırız ßen atacak yer ßuLamıyorum çünkü attığım yerde kayßoLuyor mod. filan çok önemLi deiL ama en azından ßeLLi ßir yer oLsun qüzeL sanatLara atıyorum orada kayßoLup qidiyor... Şimdiden saoL çaßaLarın için qüzeL kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML