TeSTeRe...

ErGeNeKoN_GFB

New member
TESTERE

Evde yorgun bir geceden sonra sızıp kalan salehattin sabah uyandıgında bambaşka bir yerde buldunu kendini karşısında bir televizyon gögüs kafesinde bir düzenek vardı.Hemen çevresine bakındı önünde bir kase kasenin içinde sarı köpüren bir sıvı vardı hemen yanı başında elinin uzanabilecegi bir yerde bir teyp…

selo-hay şansıma tükürüyüm testere lan bu…Teyp he hemen dinleyim

Selahattin hemen eline teypi alıp play dügmesine bastı….

Tık zzzzzzzz…. Tık zzzzzzzzzz

Selo: çalışmıyor lan bu ne biçim iş

Testere: hay a…na koyum cin pazarından mal alırsan böyle olur.Selahattin dinle beni arkandayım döndürme başını yamulturum

Selo: çöz lan beni erkeksen azgınla burnunu yer degiştiriyim hırbo

Testere: haha hahah haha şimdi seninle küçük bir oyun oynayacagız selehattin hayatı yeterince iyi yaşamıyorsun Dün otobüste gördüm allahın fordçusu seni cıtırı gözlerimin önünde töbe töbe ….

Selo: abi elimde her türlü hatun var Asyalısı kumralı nataşası sen iste yeter ağabeymizsin senden de paramı alacagız

Testere: Selehattin şimdi televizyona bak ve oyun başlasın

Selo: ? öhüm

Tv açılır…

Zzzz z zzzz
Ercan taner-Hakan aldı tuncayı sagdan kaçırdı tuncaydan nefis bir bilek hareketi içeri baktı hadi Tuncay yaparsın ortanı ooooo arkadan çok sert bir hareket serbest vuruş bizim sayın seyirciler

Testere: Ne oluyor lan video kanalı kaçtaydı AV tuşu nerde bunu

Selo: bari maç sonucunu alalım be he birde cips cerez 2 bira bırak yaşayalım hayatı

Testere: sus hayatı yeterince iyi yaşamıyorsun kasetini izle heh oyun başlasın….

-ZZZzzzzz oh yea ah oh yeaaaa come on man go go go oh yeah haaaah offfff oh yeaaa

Testere: hay kalıbımı siteyim ileri al ileri hah oldu

---seninle küçük bir oyun oynayacagız selehattin önündeki asit dolu kapta anahtar var! Anahtarı alman için 30 saniyen var Üstündeki kilidi açamazsan kurulu düzenekle 220 volt elektirik ile baş başa kalacaksın hah haha ahahah ahhaa

selo : hıh ah anam yandı elim aaaaaaaaaaa parmaklarım mmmm lanet olası herif…bu asit niye çok pis kokuyor lan

Testere: 20 sn kaldı işine bak benle yüz göz olma (Allah vere asit yetmedi diye işedigimi fark etmeye)

Selo : aaaa yandı lanet olsunnnnn sana aaaaa

3-2-1 tık zz ……

Selo: hıh neden çarpmadı lan

Testere: ne biliyim böyle işe ha heves bırakmadınız adamda

Selo: git bak belki sigorta atmıştır

Testere: ne sigortası yaw sokak başındaki direkten kançayla çektim elektirigi nasıl kesilir

Selo:: ehüm (şerefsiz)

Tak tak tak … açın kapıyı açın diyorum
Testere: sakın dönme arkanı ses çıkarma kapıya bakacam

--XXX-tedaştan geliyoruz beyefendi 6541 ytl birikmiş elektirik borcunuz var ayrıca kaçak elektirik çektiginiz için ayrıca bir ceza yiyeceksiniz

Testere: nereme soktum lan o kadar elektirigi Keban barajımı işliyor lan bu evde

XXX-Bizimle merkeze kadar geleceksiniz zabıt tutulacak

Testere: Bi saniye memur bey

İçeri geçer:….

Selo: ne oldu lan

Testere :seninle daha görüşecez selo yedek anahtarı kaybetmişim sana bir çilingir yollarım ben. sen çıkarken kapıyı arkandan kapatırsın oldumu canım

Selo:hay senin yapacagın işe...

Not:Alıntıdır...

ErGeNeKoN_GFB

New member
Winzip ile Dolmuş Şoförü arasındaki benzerlik ...

--------------------------------------------------------------------------------
1-efendim ikisinin de sıkıştırma konusunda inanılmaz yetenekleri vardır.özellikle dolmuş şöförü bu konu da çok ustadir."abi tamam artık,bu araba başka yolcu almaz.ben şöyle sırtımı kapıya dayayıp rahatça gidiyim"demeye kalmadan,dolmuş şöförünün o sihirli sözcüğü eşliğinde kapıdan içeri beş adet yolcunun girdiğini görürsünüz.aynı şekilde de winzip'in de inanılmaz sürprizleri vardır sizlere...

2-iyi sıkıştırılmış bir programın sıkıştırılması ve daha sonra açılması zaman alır.minibüsünü iyi sıkıştırmış bir minibüs şöförü de ağır ağır gider motorun çekişi yüzünden.

3-ikisi de fazla yoğun çalıştığında sistemde çökmeye sebep olurlar.tek fark çökme belirtileridir; winzip mavi ekran çıkartır, dolmuş şoförü "çökünlaçökünçökün polis var" mesajı verir.

4-ikisi de gösterişe meraklıdır..

5-efendim ikisinin de uninstall olmama hakları vardır.zira winzipsiz bir bilgisayar ve şöförsüz bir dolmuş düşünülemez yani.

6-ikisi de lambalarla mesaj verir. winzip'le bir dosyayi unzip ederken islem boyunca altta kirmizi bir ışıkk yanar, işlem bittiğinde ışık yeşile döner.
yolculardan biri veya birkaçı kendini unzip edip dolmuştan inmek isterse, düğmeye basarak inecek var lambasını yakarlar, bunu böylece şöför beye bildirirler.

7-nasıl size herşeyi adım adım soran winzip wizard varsa 'göztepe'den önce inecek var mı?' diyip e-5'e kaçan fantastik dolmuş şöförleri de vardır.

8-ikisi de rar'ı tanımaz..

9-ikisinin de hem sıkıştırma hem a.ığa çıkarma yetenekleri vardır..
örneğin muazzam sayıda insanı gayet başarılı bir şekilde minibüse sıkıştırabilirler
açığa çıkarma olarak ise levye, demir, kriko gibi yaralayıcı aletleri görünmeyen alanlardan çıkarma becerileri örnek olarak verilebilir

10-kavramsal ve islevsel hafif bir "sıkıştırma" benzerliği dışında benzerlik barındırmayacak bir kumedir, zira öncelikle şöförler en asil duyguların insanlarıdır ve onlari winziple karşılastırmak bırakın onları beni bile ziyadesiyle hüsrana uğratmaktadır.kişisel tecrübemle bir dolmuş şöförünün bildiimiz magirus dolmuşa 14'u oturur, 19'u ayakta durur vaziyette ben dahil 33 kisiyi doldurmuş olduğunu bilmekteyimdir. bu insanların yaşamlarını sağlıklı sürdürebilmeleri için etraflarında olmasi gereken boşluk miktari 33 kişiyle ve bunların bir kisminin çantalarıyla doldurulmuş bir minibüste sahip olduklarının yaklaşık olarak 8 katıdır. bu da gösteriyor ki, bir dolmuş şöförü yaklaşık olarak ((1-1/8)*100=87.5) %87.5 oranında sıkıştırma yapmaktadır ki bu performansı winzip, text dosyaları üzerinde bile gösterememektir. neymiş? bir daha dolmuş şöförü ile winzip karşılaştırılmamalıymış, dolmuş şöförünün her dalda her koşulda winzipi
ezeceği bilinmeliymiş

11-ikisi de müsait bir yerde indirebilir.

HTML