Testere(Saw) 5

alex_1907

New member

Yapım : 2008, ABD
Tür : Gerilim / Gizem / Korku / Suç
Yönetmen : David Hackl
Senaryo : Marcus Dunstan, Patrick Melton
Oyuncular : Tobin Bell, Julie Benz, Costas Mandylor, Scott Patterson
Yapımcı : Mark Burg, Oren Koules
Görüntü Yönetmeni : David A. Armstrong
Gösterim Tarihi : 24 Ekim 2008

Lionsgate, Testere serisinin 2008'de pas geçilebileceği söylentilerine rağmen, serinin 5. filminin 24 Ekim 2008'de gösterime gireceğini açıkladı. Tobin Bell yine Jigsaw rolünde. Testere 4'ün yönetmeni Darren Lynn Bousman, koltuğunu David Hackl'e bırakırken; Testere 5'in senaryosunu, aynı zamanda 4. filmin senaryosuna da imza atan Patrick Melton ve Marcus Dunstan yazacak. Pirates of the Caribbean serisinde olduğu gibi, 5. ve 6. filmlerin "birlikte" çekilip çekilmeyeceği hakkında ise bir bilgi yok.

Serinin takipçilerinin, devam filmlerini her şartta izleyeceğini varsayarsak, her iki filmin de en az 100'er milyon $ hasılat elde edeceğine kesin gözüyle bakılıyor....

FRAGMAN

(Link Düzeltildi)

MoR_Uk

New member
Çok Şey Kaçırmış SayıLmazsın. YoL Yakınken iLk 4ünü İndirip izLe. 5. FiLme Yetiş. :) Kurgusu MükemmeL. İnandırıcıLık OLağanüstü. SahneLer Çok Gerçekçi. BazıLarı Kesim Biçim SahneLerinde GözLerini Kapatırken Ben GözLerimi Dört Açıyodum AdamLar NasıL Da Gerçekçi YapmışLar Acaba NasıL YapmışLar Diye.

The_Ephee

New member
bu habere çok sevindim ama jigsaw öldükten sonra bir film yaptılar ama 5.sini nasıl kurgulayacaklar merak ediyorum..

Whispering

New member
bu testere bitmez olayın döngüsü çok ii diolar bide zaten bütün olay safsata bu jigsaw bu kadar çok herif öldürüyo namuslu vatandaş gibi kimse peşine düşmüyo ama kan görmek aksiyon görmek isteyen izlesin daha ii yok gibi konu bişeye yaramaz

HTML