Terör durmaz...

survivor34

New member
BU terör durmaz.

ABD; biliyorsunuz bizim arkadaşların "strateji ortağı".

ABD’nin Kuzey Irak stratejisi ne?..

Bir Kürt devleti...

ABD Silahlı Kuvvetleri’nin resmi internet sitesindeki haritaya göre, bu Kürt devletinin sınırlarının içine nereler giriyor?..

Bizim Güneydoğu...

PKK’nın elindeki silahlar ne?

ABD malı.

ABD kim?..

"Strateji ortağı" arkadaşların.

PKK’nın kampları, eğitim alanları, lojistik destek merkezleri, büroları, Türkiye’deki saldırı planlarının yapıldığı yer nerede?..

ABD’nin denetimindeki bölgede.

ABD neyi arkadaşların?..

"Strateji ortağı..."

Beyaz Saray’da cumhurbaşkanı gibi karşılanan ve en üst düzeyde protokol uygulanan Barzani, "Türkiye PKK’ya yönelik operasyon yapar da sınırlarımıza karışırsa, biz de Türkiye’yi karıştırırız" sözünü ilk nerede söyledi?..

ABD’de...

PKK’ya kimin onayı ve bilgisi içinde destek veriyor Kürtler?..

ABD’nin...

Arkadaşların "strateji ortağı" kim?..

ABD...

ABD, Kuzey Irak Kürt yönetimine ve PKK’ya destek verirken, aynı zamanda Türkiye’deki bu seçimlerde kimi destekliyor?..

Arkadaşları...

Arkadaşların; canına okuyup gücünü yok etmek istedikleri Türkiye’deki ilk kurum hangisi?...

PKK ile can pazarında mücadele eden Türk Silahlı Kuvvetleri...

Kime güveniyor arkadaşlar?..

ABD’ye...

ABD kimdir?..

Arkadaşların "strateji ortağı"...

Sizce bu terör biter mi?..

abd'nin yayınladığı haritalar önce;

sonra;

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=24238&cat=140&dt=2007/05/24 Bekir Coşkun'un yazısı...

Aktuğ

Altın Üye
bunu baştakiler bilmiyomu,bilmezliktenmi geliyo,

yazık.wallahi yazık.mayına basan şehitlerimize yazık...

ankaragücü

New member
arkadaslar kucukken derdimbu ulke için gozumu kırpmadan veririm die. ama şimdi bunu soyliyemiyorumm.ulkeme kendi liderlerim bile deger vermiyo.bi sehit haberi oldugunda tek yaptıgımız sey kahrolsun pkk die bagırmak.bu a.q. mun ogullarına can cekiştire cekiştire oldurmek lazım gotu boklu apo piçi bile hala yasıyosa.mamasını yemeden once bizim mitlerimize yediriliyosa ben bu ulke için canımı weremem.eger pkk piçleri abluka altına alınıp daha sonra cember yuksek mewkiler tarafından actırılıyosa ben yine bu ulke için can veremem.artık kahrolsun ppk demekten baska seyler yapılmalı kimden korkuyoruz 3-5 çapulcudanmı bu dewlet istesin terorun omru en fazla 1yıl.içim kan aglıyor.bugun6sehit daha vermişiz arkadaslar ates dustugu yeri yakıyor.allahım yuce musluman turk dewletini kahpelere karsı korusun.:(

sorvivor34 kardesim bu paylasım için gercekten cok tesekkur ederim saolasın senin gibi insanlar hep lazım aeo

survivor34

New member
Mc_GCKNDU' Alıntı:
arkadaslar kucukken derdimbu ulke için gozumu kırpmadan veririm die. ama şimdi bunu soyliyemiyorumm.ulkeme kendi liderlerim bile deger vermiyo.bi sehit haberi oldugunda tek yaptıgımız sey kahrolsun pkk die bagırmak.bu a.q. mun ogullarına can cekiştire cekiştire oldurmek lazım gotu boklu apo piçi bile hala yasıyosa.mamasını yemeden once bizim mitlerimize yediriliyosa ben bu ulke için canımı weremem.eger pkk piçleri abluka altına alınıp daha sonra cember yuksek mewkiler tarafından actırılıyosa ben yine bu ulke için can veremem.artık kahrolsun ppk demekten baska seyler yapılmalı kimden korkuyoruz 3-5 çapulcudanmı bu dewlet istesin terorun omru en fazla 1yıl.içim kan aglıyor.bugun6sehit daha vermişiz arkadaslar ates dustugu yeri yakıyor.allahım yuce musluman turk dewletini kahpelere karsı korusun.:(
arkadaşım her zaman bu ülke için canımızı veririz ama sert adamakıllı bi başbakan lazım bu ülkeye söylediğin çembere alma olayıda 13 sene önceki operasyonlarda gerçekleşmiş pkk nın artık köy haline getirip koyun bile beslediği dağın etrafı sarılmıştı ama burası iran sınırları içerisindeydi ankaradan gelen emirle iranla ilişkilerin bozulmaması adına operasyon geri çekildi.. bu pkk ya vurulmuş çok büyük bir tokat olacaktı ama izin vermediler işte. (kan uykusunda Osman Paşa anlatmıştı izleyenler bilir). şimdi iranda bombalıyor pkk yı... yok etme zamanı bu zamandır... bence iranla bir olup temizleyecek tsk.. yine temizlenmezse gerçekten halkın tskya olan güveni azalabilir... inşallah herşey yolunda gider bu işi bitirir tsk... şehit yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum...

HTML