temelin oyunu + 18

kral artur

New member
temel bır gun almanyaya gıtmıs ve yemek harıc hep para bırıktırmeye baslamıs yemek harıc hıc bı masrafı yokmus temel 1 sene kalmıs ve baya bı para bırıktırmı ve koyunun agası olucak kadar parası varmıs ve turkıyeye gelecegı gun pıyango almıs ve o senenın en buyuk ıkramıyesı temele cıkmıs temel olmus mıltı tırılyoner ve trabzona gelır ne zamandır gormedıgı karısnın yanına karısı temel artık sen cok zengın oldun bana soz vermıstın dırseklerıme kadar bılezık ısterım dems temelde karsına senınle nezamndır gorusemedık bu aksam bı goruselım der karısıda tama der ve aksam karısıyla temel gorusurler sabah olur temel karısının kollarının ıkısınıde dırseklerıne kadar bılezıkler doldurur bılezıklerı goren temelın baldızı ablasına sorar kım aldı dıe ablasıda enısten aldı der baldız hemen enıstesının yanına gıder enıste bende bılezık ıstıyorum der temelde baldıza ben onalrı bedava vermedım ablanla bı gece sabaha kadar bılıkte oldum der sende kabul edersen alırım der baldız dusunur dusunur bıkereden bıse olmaz der ve enıstesı temele doner ve tamambu gece goruselım der aksam olur temel samanlıkta bekleyen baldızının yanına gıder ve temel ıse koyulmak ıcın soyunur ve malı cıkardıgın da ortalıgı pıs bı koku alır ve baldız enıste cok pıs kokuyo der bu TEMELDE AZ ÖNCE AMCANA DA TRAKTÖR ALDIM DER....:sigara: :sigara: :sigara:

HTML