Temel'in motoru

kaan52

New member
Temel motora çok meraklıdır.Yıllarca para biriktirir ve sonunda Jawa marka bir motor almak için motor galerisine gelir.Galeri temele test sürüşü için bir jawa motor verir.Temel çıkar üstüne basar gaza basar gaza.Otobana çıkar 120...130...140..160 derken son model bir mersedesin yanından hızla geçer.Geçerken de yan yan mersedese bakar.Bişeyler söylemek ister.Mersedesi süren adam gıcık olur bir motor nasıl mersedesi geçer diye.O da basar gaza temele yetişir.Yanyana geldiklerinde camı indirir ve temele yaa kardeşim yavaş git bak düşeceksin ölür gidersin der.Temel hemen adama döner ve SEN JAWA yı BİLİYORMUSUN JAWA yı der.hızla da uzaklaşır.Adam gene basar gaza yetişir temele yaa kardeşim bak düşeceksin her tarafını kıracaksın der.Temel gene adama döner ve SEN JAWA yı BİLİYORMUSUN JAWA yı der..Adam basar gaza temeli geçer.Temel gene son sürat mersedese yetişir.Yanyana geldiklerinde gene adama SEN JAWA yı BİLİYOMUSUN JAWA yı der.Adam gene sabırla temele yaa kardeşim yavaş git bak motor arabaya benzemez düşüp her tarafını kıracaksın der ama temel artık son gaz devam eder.Adam inatlaşmayı bırakır ve aheste aheste yoluna devam eder..Bir süre sonra ileride yolun ortasında kalabalığı fark eder.Durur kenara çeker.Kalabalığı yarar ve bir de ne görsün.Bir yanda paramparça bir motor ve öbür yanda her tarafı kırık uzun uzadıya yatan temeli görür ve hemen çıkışır.Yaaa kardeşim ben sana demedim mi hızlı gitme düşersin her tarafını kırarsın diye der.Temel her yeri kan revan içinde adamı kalabalıkta tanır ve adama işaret parmağı ile motoru göstererek...SEN JAWA yı BİLİYON MU JAWA yı der.Tam gıcık olan adam da hiddetle evet biliyorum Jawa yı nooolcak deyince temel hemen çıkışır.Ulan adi şerefsiz adam madem biliyodun da niye söylemedin.sana yolda kaç defa yetiştim bu meretin freni nerde diye soracaktımm

SAHRANİL

Altın Üye
eline sağlık arkadaşım..

HTML