temelin mesai saati

kaan52

New member
Bir işyerinde temel kayserili ve antepli beraber çalışıyorlarmış.Gel zaman git zaman Kayserili patronun her gün işten saat 17 de değil de 15 de çıktığını fark etmiş.Birkaç gün takip etmiş yine aynı.Hep saat 15 de işten çıkar gidermiş.Birgün temel ile antepliye demiş ki yaaa arkadaşlar neden biz saat 17 ye kadar bekliyoruz.Patron hergün 2 saat erken çıkıyor.Patron çıkınca biz de çıkalım.Niye çalışalım ki demiş.Antepli de katılmış bu fikre.Fakat temel katılmıyormuş arkadaşlarına.Yaa arkadaşlar yakalanırız işimizden oluruz dese de temeli ikna etmişler.Saat 15 olunca patron çıkıp gitmiş.Üç kafadar hemen patronun peşinden çıkmışlar işten.Kayserili hemen kendini bir lokantaya atmış antepli baklava yemeye pastaneye temel de sokaklarda biraz gezmiş canı sıkılmış.Kendine bir meşguliyet bulamayan temel de bari eve gideyim demiş.Eve gelmiş salona doğru yürürken yatak odasından garip seslerin geldiğini farkeden temel yavaşca yatak odasının kapısını açmış.Bir de ne görsün Patronu ile karısı bir yatakta.Temel hemen kapıyı çekip çıkmış evden.Ertesi gün sessiz sedasız işe gelmiş.Saat 15 olunca patron çıkmış hemen kayserili atlamış hadi çocuklar patron çıktı gidelim deyince antepli hazırlanmış ama temel hiç kıpırdamadan oturuyormuş.Kayserili temele dönmüş yaa hadi temel çıkıyoruz demiş.Temel..siz çıkın ben gelmiyorum deyince kayserili nedenini sormuş.Temel;DÜN BEN AZ KALSIN YAKALANIYORDUM demiş.

menejer66

New member
temelin vereceği cevabı cok merak ediyodum ama bu kadarını beklemiyodum ne iş aşkıymış :D

HTML