telsimi kınıyorum

ySf

New member
bugun 250 Kontur Yukledim Kiz Arkadasimi Ariorum 4 Kontur Gidio Ustelik Cepogrenci+benimde Cepogrenci Uyesi Olmama Ragmen 5dk'si 1kontur Olayindan Yararlanamiorum Birakin 5 Dk'si 1 Konturu Cepogrenci Olanlar Normalde Telsimi Aradinda 2 Kontur Gidiyor Ama Bende 4 Kontur Gidio O Yuzden S....sİz Telsİmİ Kiniyorum Gİden Konturlerime Yanmiorum.sadece Telsimin Napmak Istedini Anlamis Deilim

bradxxx

New member
haklısın kardeş bende cep aile üyesiyim ama her ay nedense benimde fazla konturum gidiyor müşteri hizmetlerini aradığımda ise abuk subuk cevaplar alıyorum bunlar işin tilkiliğinde cep aile ve cep öğrenci olmasa kimseninde telsim kullanacağını zannetmiyorum ya...

ySf

New member
bradxxx' Alıntı:
haklısın kardeş bende cep aile üyesiyim ama her ay nedense benimde fazla konturum gidiyor müşteri hizmetlerini aradığımda ise abuk subuk cevaplar alıyorum bunlar işin tilkiliğinde cep aile ve cep öğrenci olmasa kimseninde telsim kullanacağını zannetmiyorum ya...

bu şekilde bizi sömürüolar ama hakkımı arıcam:hhsopa

ySf

New member
YOLDAŞ' Alıntı:
müşteri hizmetlerini ara
pek yardımcı olcaklarını zannetmıorum sabah 250 kontur yukledım kız arkadasımla 1 saat konustum baktım kontur bıttı normalde 5dksı 1 kontur cepogrencıyım hadı onuda salla karsımdakının cepogrencılıgı ıptal oldu de telsımden telsıme 2 kontur harbı bunlar bızı ayak ustu s..meyemı calısıolar anlayamadım sıtede sıkayetımı yazdım bakalım cewap gelıcekmı gelcenı zannetmıorum ama

facetoface

Altın Üye
avea da 1 ay içerisinde kontor yuklemezsen mobil ogrenciligin iptal edilio yeni yuklemede tekrar mobil ogrenciye donuyo
belki telsimde de boyledir ve kız arkadasın da 1 aydır kontor yuklememiş olabilir

ySf

New member
her hafta yukluo bende hemen hemen her hafta yukluyorum+ben cepogrencıyım ne olursa olsun telsım bı hattı aradıgım zaman dk'sı 1 konture konusma awantajım olması gerekıodu ama telsım uckagıtcılık yaptı

react

Admin
Süper Moderatör
cep ogrenci tarifesi değişmişti benim bildiğim, offical siteye bir bak istersen tarifelere değişiklik olmasa senden tarife dışı kontor alamaz mantıksız bu, milyonlarca kullanıcısı var bu şirketin

iSpiK

Kadim Dost
telsim az filan diil ogrencı olayından acaıp wuruoda

işin cakallıgını yapıolar...

mesela arandıkca kntr kazanma warya 50 kntr kazanınca otomatık yolluyolardı

adamlar 50 oldu 30 yolladılar e kimi arıyıpta cingenlik yapıcam salla gitsin dioz : ))

ySf

New member
telsim ismail yk-allah belanızı wersin şarkısını armaan ediom size 2 güne kadar konturlerimi geri yollamazsanız 3 tane abonenizi kaybeticeksiniz :D

Moderatör
Moderatör
LaZiSH' Alıntı:
telsim zaten en az üyesi bulunan operatör;yani zararı sizden çıkarma çabaları olabilir..
rekhlam gibi olmasın en eisi gnçtrkcll:emzik
Şu an 12 miLyon civari Abonesi var.. TR'de 2. durumda nerden biliyosun dersen abim Abone merkezinde çaLışıyor.. Yaşadığın sorunu abim gelince bi sorarım detaylı bilgiyi verir sanırım..

ySf

New member
KaRma' Alıntı:
Şu an 12 miLyon civari Abonesi var.. TR'de 2. durumda nerden biliyosun dersen abim Abone merkezinde çaLışıyor.. Yaşadığın sorunu abim gelince bi sorarım detaylı bilgiyi verir sanırım..

dostum eger yardımcı olursan sewınırım 250 konturunde deılım kek yerınde koymaları zoruna gıdıolar ben hakkımı arıyan bı ınsanım bole seylere gelemem abıne sorup pm atarsan sewınırım ıyı geceler ıyı forumlar

yoldas

New member
belki de reklam olacak ama
gerçek te bu
bende 3 tane oparetör hattı var
telsim turkcell avea
hiçbiri turkcell kadar kullanışlı olmadı

belki avantajları diğerleri kadar fazla değil
ama daha kullanışlı çok nadir yarıyolda bırakır
tavsiye ederim turkcell kullan

ySf

New member
YOLDAŞ' Alıntı:
belki de reklam olacak ama
gerçek te bu
bende 3 tane oparetör hattı var
telsim turkcell avea
hiçbiri turkcell kadar kullanışlı olmadı

belki avantajları diğerleri kadar fazla değil
ama daha kullanışlı çok nadir yarıyolda bırakır
tavsiye ederim turkcell kullan

benımde turkcell we telsım we dedıgın gıbı turkcell kadar kullanıslı olazmaz ama benım hatunun sureklı benden haberı olması lazımmıs:emzik onun ıcın telsımı tercıh ettım bodrum katta telsım cekmıo turkcell cekıo turkcellde bole bı olayla karsılasman mılyonda 0 ama telsimin yaptı gercekden ayıp insanları salak yerine koymak

adres63

New member
Beyler desenize gelen gideni aratacak :)

ySf

New member
+turkcellın en sonn 1 ay once falan 30 mıltyon uyesı wardı kampanya dıe telsımde ayak ustu gecırıo

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
bradxxx' Alıntı:

arkadsım ayda 500dak. kadar 5 dak. 1 knt 500dak. asarsan normal ucrete tabısın :emzik

HTML