Telif Yazısı

masumturk

New member
Arkadaşlar AlphaContent ve JDownloads bileşenlerindeki telif yazılarını silmek istiyorum..Her iki bileşenin de çoğu dosyalarını açtım aradım ama ilgili satırları bir türlü bulamadım.Ne yapmak istediğim ile ilgili resimler aşağıda.Yardım edereseniz sevinirim..

AlphaContent :RESİM BURADA
JDownloads :RESİM BURADA

jeepers

New member
Resimleri imageshackten verme linki başka kopyalayıp açmak gerekiyor. Resim upload için photobucket i önerebilirim.
Sorunun hakkında herhangi bir öneri veremeyeceğim sana.

MAJESTE

Kadim Dost
Yanlış yerde arıyorsun arkadaşım dosyayı mambot klasörüne baktın mı ? ordan editleyeceksin kolay gelsin gene sorun olursa yaz yardımcı olurum

masumturk

New member
Halledemedim üstad, yardım lütfen

Yanlış yerde arıyorsun arkadaşım dosyayı mambot klasörüne baktın mı ? ordan editleyeceksin kolay gelsin gene sorun olursa yaz yardımcı olurum
Dediğin gibi ftp den mambots klasörünü buldum, orda alphacontent ile ilgili bir php bir de xml dosyası buldum, ikisinide açtım baktım ama ikisinde de telif yazısını göremedim..Desteğini bekliyorum

ProwL

Gitarist
panelden eklediğin eklenti com_ornek tarzında components klasörü içinde olur. bahsettiğin eklentileri bulduğunda klasörün içine gir "footer" ile ilgili dosyalara bak eğer bulamazsan "template" klasörü içine bak. onuda bulamazsan "utils" ibaresi geçen bir dosya olacak onun içinde tarat. onuda bulamazsan "include" dizini görürsün içine gir dosyaları tarat.

hiçbirisinde çıkmazsa muhtemelen base64 ile encode edilmiştir. örneğin mxcomment bileşeni copy kısımları base64 halindedir. bunu silmek içinde önce base64 kodunu encode edip sonra kodları düzenlemen gerekiyor.