Televizyondaki Ve Hayattaki Bazi Olaylari Veya Reklamlari Yorumlayalim...

yoldas

New member
Mrb Arkadaşlar Benim Dikkatimi çeken Bir Reklami Söyleyeyim Ilk Olarak

Buda şampuan Reklamlari Bu Tür Reklamlarda Her Zaman Kizlar Var Neden Hiç Erkekler Oynamadi Bugüne Kadar Erkeklerin Saçi Yok Mu ?:d

osiris_cemo

New member
Bu reklemın hedef kitlesiyle alakalı bir olay kadınlar şampuan vs vs gibi bakım ürünlerine erkeklerden daha fazla para harcarlar o nedenle bakım ürünlerinin reklamlarında kadınların oynamasından daha doğal bir şey yoktur.

yoldas

New member
osiris_cemo' Alıntı:
Bu reklemın hedef kitlesiyle alakalı bir olay kadınlar şampuan vs vs gibi bakım ürünlerine erkeklerden daha fazla para harcarlar o nedenle bakım ürünlerinin reklamlarında kadınların oynamasından daha doğal bir şey yoktur.
BENCE YANLIŞ BİR DÜŞÜNCE BU DURUMDA SANKİ ERKEKLERDE SAÇ YOK ONLAR SADECE PARA HARCAR MANTIĞI VAR :eek:ut:

perteklim

New member
:eek:ut: ben kart merkezinin midir nedir.... bi reklam var.... visa ile ilgili... hani okan bayülgenin bilmem kaç tane kadını oynadığı.... bu reklama gıcık oluyorum... sanki reklamda başka insanlara ya da tanıdığımız-tanımadığımız insanlara rol verilemezmiş gibi!....

osiris_cemo

New member
Reklamcılık- Pazarlama temel ilkelerine bi göz gezdirirsen haklı oldugumu göreceksin.Ama yinede sen bilirsin ben sadece tavsiyemi ve bildiklerimi belirttim.

yoldas

New member
HANGİMİZİN EVİ YADA TANIDIĞINIZ KAÇ KİŞİNİN EVİNİN KAPISI AÇILIR AÇILMAZ DİREK SALONA GİRİYOR...
AMA TÜRKİYEDEKİ ÇOĞU AİLE DİZİSİNDE KAPI AÇILIR AÇILMAZ DİREK SALONA ÇIKIYOR... :eek:

CHI€F

Kalpsiz
Yoldas rica edicem güncelde konu açarken kuralları okuyupta açalım güncelle ne alakası var Allah aşkına şu konunun her teldene taşıdım

ha bide yoldas o sölediğin userin avatarı gerekli yere bildirildi ;)

The Squealer

Special Effects expert
ben bütün reklamlardan nefret ediyorum :)

yoldas

New member
mvardar' Alıntı:
Yoldas rica edicem güncelde konu açarken kuralları okuyupta açalım güncelle ne alakası var Allah aşkına şu konunun her teldene taşıdım

ha bide yoldas o sölediğin userin avatarı gerekli yere bildirildi ;)
KUSURA BAKMA DALMIŞIM DEMEK

HTML