Telefonun dinleniyor mu öğren

shanix

New member
Telefonun başına 2 koy çevir numarayı dinleniyor musun öğren!!! İşte inanılmaz bir yöntem!!!

Telefon dinleme olayı cinnet boyutuna geldi. Zekeriya Beyaz'ın gündeme getirdiği telefonun başına ( 2 ) konularak çevrilmesi inanılmaz bir karışıklığa sebeb oluyor...

Dünden bu yana kimi görsem başına 2 koyarak kendi telefon mumarasını çeviriyor.

İddia şu ki telefon çalıyorsa dinleniyorsunuz (Bunu da Zekeriya Beyaz'ın açıklaması ayrıca enteresan oldu).

Ulaşılmıyor ya da "yanlış bir numara çevirdiniz" deniyorsa dinlenmiyorsunuz.

Hikayeler de hızla yayılmaya başladı.

Bir arkadaşım aradı kendi telefon numarasını başına 2 koyarak. Karşı taraf açmaz mı? Aynen şu diyalog yaşanıyor;

- Niye arıyorsunuz kardeşim?

- Siz beni dinlemeye utanmıyor musunuz?

- O bizim bileceğimiz iş değil.

- Madem bu kadar dinliyorsunuz insan bir başsağlığı diler değil mi?

- Doğru, annenizi kaybettiniz değil mi, başınız sağolsun.

- Siz de inşallah sevdiklerinize en kısa sürede kavuşursunuz...

- Bize şikayet etmeyin beyefendi, savcılığa başvurun...

Bu diyalog yüzde 100 gerçek.

Bir başka arkadaşımın da telefonu açılmış (bu kadın) ve ciddi fırça yemiş, "Ne diye zırt pırt arıyorsunuz" diye...

Şimdi bunlar kamera şakası değilse, biri kafa bulmuyorsa nedir, birileri açıklar mı acaba?

Hemen 2 0532 556 XXXX diye kendi numaramı çevirdim!

Çalıyor. O zaman ben de dinleniyorum ha?..

Ama benimkini açan olmadı!

Ha bire numarayı çeviriyorum çalıyor ama karşıdan tık yok.

Beni dinleyen galiba beni sevmiyor, konuşmak istemiyor...

Başına 2 koy, çevir...

Başına 2 koy, çevir...

Dünden beri herkes bunu deniyor, geyikler dönüyor...

Paranoyak ve manyak ettiniz milleti...
altıntıdır
cengiz semercioğlu/hürriyet :vur

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
Yanlış Yada Eksik Numara Tuşladınız diyo :)

shanix

New member
walla ben kendi numaramda denedim bende sorun yok numara yanlıs diyor. babamın numarasında denedim adamın teki actı :D
babamı aradım ben dedim yanlıs dedi kapadı :D anlamadım gitti :D tırstım galiba sen kimsin demeye

Madness

Banned
telefonun başına 2 rakamını eklediğinizde şöyle bir şey oluyor. Diyelim ki tel NO: 532 123 45 67

Siz ilk başa 2 eklediğinizde numara şöyle oluyor 253 212 34 56. Sistem bu numarayı çeviriyor. Dolayısı ile orta anadoluda birinin ev yada iş telefonunu arıyorsunuz. Yani şehir kodu 253 olan bir yeri. Sistem sizin son rakamınızı dikkate almıyor ve ilk başa koyduğunuz 2 ilk rakam oluyor.

shanix

New member
telefonun başına 2 rakamını eklediğinizde şöyle bir şey oluyor. Diyelim ki tel NO: 532 123 45 67

Siz ilk başa 2 eklediğinizde numara şöyle oluyor 253 212 34 56. Sistem bu numarayı çeviriyor. Dolayısı ile orta anadoluda birinin ev yada iş telefonunu arıyorsunuz. Yani şehir kodu 253 olan bir yeri. Sistem sizin son rakamınızı dikkate almıyor ve ilk başa koyduğunuz 2 ilk rakam oluyor.
hayır kardes denedigim numara söyle 2 0536 123 45 67 ben bu sekilde yaptım ve bi adam cıktı

Madness

Banned
hayır kardes denedigim numara söyle 2 0536 123 45 67 ben bu sekilde yaptım ve bi adam cıktı

Bu olayı ben 1 ay kadar önce duydum. Numaraın başıan 2 ekledim. sıfır hiç kullanmadım. günlerce aradım. Hep aynı kişi çıktı karşıma. Çok uzun sohbetler ettik. İlk başlarda benim bir şeylerden tırstığımı sandı ve dalga geçmeyi bile denedi.

Ben ona durumu anlattım. Neden aradığımı söyledim. Neden böyle olduğunu sordum. Bana şu yanıtı verdi.'' Bu sizin için çok güzel bir şey ama bunu sizin öğrenmenize imkan yok'' :goz:

Daha sonra bir kaç kez daha aradım. sohbet ettik. Sizlere şunu sorayım. Sizi dinleyen bir kişi o kadar salak mı size cevap versin. Birde bu yönden düşünün. :goz:

Dileyene pm den tel numaramı vereyim. O kişi ile bir de siz konuşun. Belliki bir iş yeri. Gece aradığımda cevap vermiyor. Gündüz ise her zaman konuşabiliyoruz.

shanix

New member
Bu olayı ben 1 ay kadar önce duydum. Numaraın başıan 2 ekledim. sıfır hiç kullanmadım. günlerce aradım. Hep aynı kişi çıktı karşıma. Çok uzun sohbetler ettik. İlk başlarda benim bir şeylerden tırstığımı sandı ve dalga geçmeyi bile denedi.

Ben ona durumu anlattım. Neden aradığımı söyledim. Neden böyle olduğunu sordum. Bana şu yanıtı verdi.'' Bu sizin için çok güzel bir şey ama bunu sizin öğrenmenize imkan yok'' :goz:

Daha sonra bir kaç kez daha aradım. sohbet ettik. Sizlere şunu sorayım. Sizi dinleyen bir kişi o kadar salak mı size cevap versin. Birde bu yönden düşünün. :goz:

Dileyene pm den tel numaramı vereyim. O kişi ile bir de siz konuşun. Belliki bir iş yeri. Gece aradığımda cevap vermiyor. Gündüz ise her zaman konuşabiliyoruz.

Bu sizin için çok güzel bir şey ama bunu sizin öğrenmenize imkan yok' adam bunu neden demiş?

tufaN`

HH Clan Team
Dinlesinler takılsın gençler

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
506'lı numaraların hiçbiri oLmuyo :D:D

bbxvv

New member
kardeşim bizi niye dinlesinler. veya 30 milyon kişiyi dinlemek için personeli nerden bulacak. bulsa parayı nasıl ödeyecek.

ßirisi

"O" $imdi AsKeR
Yakın arkadaslarinizla konusurken "bu tel'i dinliyen varsa.." diip gecin birisi dava filan acmazsa rahatsiniz bole tel no basina 2 koy 3 koy sacma.

Newwave

Altın Üye
Aradığınız numarayı ek*** veya yanlış tuşladınız diyor zaten inandırıcı değil bilgi için tşk.

gursoy3387

New member
off buneyaaa!!! benı dınleyenın ogrenecek cok seyı var!! adamlar kendısıne 1000lercee kısılık orgut kurmuslar !! her abonesını tek tek dınlıyor! hehe tamam!!

HTML