telefondan anlıorum dien baksın bi zahmet

ySf

New member
TELEFON SIM KARTI KABUL ETMIO SONRA IMEI SORGULADIM KAYITLI DEILMIS NAPMAM GEREKIO WARMI BI COZUM ANLAYAN ARKADASLARDAN YARDIMLARINI BEKLIORUM

mali0783

New member
telefonun kayıt dışı, türkiyede kullanabilmen oldukça zor, yurtdışından geldiyse faturasıyla gümrüge gidiyosun,yada kapalı telefonları açan yerler var oraya gitceksin fakat o da yasal bir yöntem degil başın belaya girebilir.

hackel64

New member
kardeş simi tanımama derdi telefonunun kayıt dışı olması artık kayıt dışı telefonlara kart takılsa dahi iletişim kurulmaması için böyle bir önelm alındı yani işin kısası telefonu al aldığın yere yada çöp kutusuna at gitsin ancak büyük şehirde yaşıyorsan açtırmanın mümkün olduğunu duydum bilgisi olan varsa paylaşsın ben bu kadar biliyorum

baidoo

New member
kardes telefonunu hangi sehirde oturuosan tanıdık bi telefoncu bul onar eski (5110 3310) herhangi bi telefonun imei kodunu kopyalayıp bu telefonuna yapıstırıolar telefonun modeline gore 40 milyonla 120 milyon arası para istiolar bu ssekilde yasal olmayan bi yoldan actırabilirsin her telefoncu yapmaz tanıdık bul basını derde sokmak istemezler sivilsindr falan die o yuzden sana guvencek telefoncu bul cunku cezası buyuk

ySf

New member
ohhoo yaptırdım ben telı yaa saolun genede yorumlarınız ıcın tanıdık telefoncuya goturdum 5 ytleye sorunu kokden cozdu=)

Swat_TR

Altın Üye
Yapılacak pek birşey yok gibi. Ama bazı teknik servisleri yaptığını duydum ama ne derece doğru onu bilmem

HTML