teknopark

dsgm

New member
merhaba... bu dönem teknopark yapıyorum bitirme projesi konusu... bu konuda bilgisi olan warsa hertürlü dökümana ihtiyacım war... bunun yanısıra eğik kolon we bina iklimlendirilmesi hakkındada bilginiz warsa we paylaşırsanız sewinirim... şimdiden tesekkürler...

adres63

New member
BAu 302 öğrencisi olarak eğik kolonda çeliği kullanmanı tavsiye ederim :) veya dilek remanda iyi bir alternetif :) ama serdar kale son durak olur :) kolay gelsin elime geçerse ben yardımcı olmaya çalışırım :)

eriin666

New member
sen kimsin... bak aynı üni.den çıktık ya... sen naapıon bu dönem... bu arada serdar kale yi tek gecerim zaten ama dilek reman konusunda ne biliim pek ısınabilmiş diilim senelerdir kendisine... ya bu arada beton 2 alıonmu ders notun warmı kardes...

eriin666

New member
şimdi ben biraz araştırdım...bizim bölümde senin projene yararlı olabilecek 3 hoca tanıyorum..senin binalarda düşündüğün özellikler hakkında sanırsam yardım edebilir...3 hoca var elbet biri yardım eder hatta biri dekan :d...yarın konuşucam..bilgileri mail adresine arz ederim sonra...

HTML