Teknik eğitim fakültelerinde okuyanlardan bilgi

jevler35

New member
Teknik eğitim fakülteleri makine resmi ve konstrüksüyon, kalıpçılık, otomotiv öğretmenlikleri bölümlerinde okuyanlar veya orda okuyan tanıdığı olanlar bölümle ilgili bilgisi olanlar ben bu bölümlerin birinde okumayı düşünüyorum gitmeyi planladığım okul gazi teknik ve afyon kocatepe makine resmi ve otomotiv öğretmenliği bölümleri ilgili bildiklerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

bytan

LinuX GeeK
Moderatör
Öğretmen olma şansının olmadığını belirtmeliyim.MEB in Ağustos ayında yapacağı atamalarda branşlara verdiği kadrolar açıklandı.istersen bir bak..

BUnların yanında geçmiş yılların atamalarınıda incelemeni öneriyorum.

Yok Ben okurum ama öğretmenlik yapmasamda alanımda ilerlemek istiyorum dersen, yolun açık olsun..

Teknik Eğitim Fakültesi mezunu olup, Teknik Öğretmen olmuş ve bunun sıkıntısını çeken çok arkadaşım var.Bir çoğu keşkelerle başlayan cümleler kullanıyor.AçıkÖğretim üzerinden 2.üniversite yolunu deneyenler bile var..

Eğer Kamu yönetimi, iktisat, işletme gibi alanlara ilgin varsa, örgün eğitim kazanamasan bile, aöf den ilerlemeni öneririm..

BU konuda ayrıntılı bilgi alabileceğin bir adres biliyorum.Arzu edersen, pm den yollayabilirim..

Umarım herşey istediğin gibi gider..

bbxvv

New member
okulu bitirdikten sonra öğretmen olma şansın çoook az. Teknik eğitim fakültelerinde çok iyi bir üniversite hayatın olmaz. Ülkeyi kurtarmaya çalışan bir grup vardır çok rahat edemezsin. (siyasi görüşüne bağlı olarak)

Ama üniversite okumak ayrı bir zevktir.

HTML