Tek tuşla tüm IM'lerin şifreleri bu sefer cebinizde... Kurbana ulaşımınız varsa...

YoUcAnCall911

Kadim Dost
Tüm IM'lerin şifreleri bu sefer tek tuşla... Evet ama sadece kurban bilgisayara ulaşımınız varsa... Ya da uzaktan çalıştırıp görüntü alabilirseniz de olur..

Bu program bilgisayarda saklanan IM Login sifrelerini recover etmek icin tasarlanmış ve harika çalışıyor...

Son sürümü olan 2.8 i sizin için araştırdım ve sadece Ruslarda bulunan bu kodu Rusça öğrenme pahasına da olsa buldum..

Yapmanız gereken tek şey: Exe yi magdur bilgisayara kopyalayıp calıstırmak... Sonra kişinin

Yahoo! Messenger
Excite Messenger
MSN Messenger
Odigo
Trillian
AT&T IM Anywhere
T-Online Messenger
Match Messenger
PrizeIM
ScreenFIRE
ACD Express Communicator
Imici Messenger
Prodigy IM
PowWow Messenger
Jabber IM
Kellster IM
PalTalk
IndiaTimes Messenger
Miranda
Tiscali
Ya.com Messenger
Rediff Bol
Sify Buzz
Devil
Tencent QQ
QQ (Africa Version)
&RQ
Ipswitch Instant Messenger
Eight Wonder Catax
Simple Instant Messenger
Vista IM
GAIM
Simple-IM

ve diger tüm IM şifreleri için sadece soldaki dosya butonuna basarak seçin...

Şifreler kucakta... (Hem de tüm kullanıcıları için)

ISTER SETUP DOSYAYINI INDIR: http://www.elcomsoft.com/download/aimpr.zip

ISTER TEK DOSYAYI INDIR: http://rapidshare.de/files/6923847/aimpr.exe.html

REG KODU: MGPR-8HPY-WP3D-MX6F-PPBEX-FVRR-QUATD

acun_karo

Banned
huauaauhaauh manyak bişiye benziyo nettoolsla dalalım bi kaç makinaya bakalım ne olacak:D

blackmilk

New member
eline sağlık kardeş.Hemen deniyorum...

Gs_HeLL!

New member
bnm anlamadıım şey şu bunu ahngi pzye yüklediysek ondaki şifreleri mi gösteririm bunu seerverı felan yok mu atalım ordakileride göstersn açıklama yaparsan sewinirim!

KHANCYBER

New member
vaayyy kardeşim hacking olayına geri dönmüş....eline sağlık iyi bulmuşsun bunu kardeşim;)

YueMTaS

New member
yaw exe yi nerden oluşturacaz? hangi exeyi kopyalıyacaz harbi böle bi server oluşturulamıomu

D R a g o n

New member
Emeğine sağlık güzel bir programa benziyor.Uzun zamandan beridir değişiklik arıyorduk.Bu iyi oldu dostum...

Phara0h

Banned
Msn Messenger 7.5 inkiLeride GosteriyorMu Ben DenediM Gostermedi ):

YoUcAnCall911

Kadim Dost
GaLaTaSaRaY_HeLL!' Alıntı:
bnm anlamadıım şey şu bunu ahngi pzye yüklediysek ondaki şifreleri mi gösteririm bunu seerverı felan yok mu atalım ordakileride göstersn açıklama yaparsan sewinirim!
evet hangi pcye atarsan alttaki tek exeyi ondaki butun IM sifrelerini tüm kullanıcıları ile alabilirsin. hem de tek tusla hatta adreslerini bilmene bile gerek yok. Ancak net kafelerden cok ozel pclerde (ki bu benım ısıme daha cok yarar) kullanmak daha anlamlı çünkü

phara0h' Alıntı:
Msn Messenger 7.5 inkiLeride GosteriyorMu Ben DenediM Gostermedi ):
şifrenin pcde en az bir defa kaydedilmis olması gerekiyor. dedigim gibi bu bir recovery prosu ama cok kaliteli calısıyor. ve hain emellerde kullanmak icin cok ideal ve TEK TUŞ! Bas konus gibi... :cool:

YueMTaS' Alıntı:
yaw exe yi nerden oluşturacaz? hangi exeyi kopyalıyacaz harbi böle bi server oluşturulamıomu
ama unutmayın ki bir hack tool degil! Hack sadece hack tool larla yapılmaz. Saksıyı calıstırmak lazım biraz... :eek: Sonuca giden her yol mübahtır.. Exe olusturmayacaksınız arkadaslar exeyı yukle Im cesidini sec bitti... TEK TUS Dedik ya...

Sevgiler, saygılar....

I3iG_I3OSS

Banned
ya bunun neresini yolluyon anlamadım ki arkadaş.msn messenger is detected ve hemen altında da passwoed is not found or is not stored localy diyo.rpogram çalısıyo ama bundan sonra yapman gereken ne Ki.

xxl

New member
sağolasın gardeş hemen deneyip görecez

HTML