Tebrik başlıkları da mı kilitlenecek ?

Gs_HeLL!

New member
Ben orda insanlık edip tebrik başlığı açmışım ama olanlara bakın orda tartışmaya sbep olan msjların silinmesi gerekmez mi ama olan benim başlığıma oluyor hem de hiç tartışma çıkarılmaması gereken bir başlık belki ben böyle düşünüyorum ama tebrik eden başlıklarda da polemik olacaksa nereye gidiyoruz?? Benim burda konuyu kililtleyen kardeşime bi suçlama gibi bir isteğim yok bunu da belirteyim ANTU kardeşim kırılmasın !

buyrun link====> http://www.hackhell.com/showthread.php?t=83359

react

Admin
Süper Moderatör
yaklaşık 1 ay olmus başlığı açalı :]
ayrıca fenerbahçe bölümünde bu tür başlığın
hoş karşılanmayacağını
düşünmen lazımdı bence
sonuçta herkes sporsever değil
içinde fanatik olanları da var

AressKruger

New member
Bence Konunun Kitlenmasi Gayet Normal = Tartışma Var.. Azıcık Hakaret Var.. Burası Paylaşım Platformu Spor Tartısma Programı Degil..

OZZY_1999

New member
arkadaşlar bazı kişiler bilerek ortalığı karıştırmak için kasıtlı yazılarda yazılıyor ortaya bir laf atılıyor herkes o laf üstüne tartışmaya başlıyor

Gs_HeLL!

New member
ne yapalım o zmn tartışma başlıkları mı açalım ?

dursun

New member
evet konunun kitlenmesi gayet normal tebrik edeceksen kendi bölümüne aç orda tebrik et proveke etme milleti

Gs_HeLL!

New member
iyi suçluyum silin hatta durmasın niye tebrik ediyorum ki ne gerek var demi ?

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
O konu hakkında yorum yapmıycam ama sunu belirtiyim.Bir konunun kilitlenmesi için bölüm farketmez huzuru bozacak her konu gerektiğinde kilitlenmelidir.

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
sen Tebrik Icin Acmissin Ama Konu Sen Bu Basligi Actin Diye Kapatilcak Olsa 1 Ay Once Kapanirmis...

Demekki Atilan Olumsuz Postlar Yuzunden Kapanmis ( Hararetli )

Sen Neden Baslik Yuzunden Kapandigini Dusundun? Yapma Allah Askina 1 Aydir Gormeyip Simdi Mi Kapattilar..

Herseyi Bu Kadar Buyutmeyiniz.. Lutfen..!

dursun

New member
HoCuSPoCuS' Alıntı:
sen Tebrik Icin Acmissin Ama Konu Sen Bu Basligi Actin Diye Kapatilcak Olsa 1 Ay Once Kapanirmis...

Demekki Atilan Olumsuz Postlar Yuzunden Kapanmis ( Hararetli )

Sen Neden Baslik Yuzunden Kapandigini Dusundun? Yapma Allah Askina 1 Aydir Gormeyip Simdi Mi Kapattilar..

Herseyi Bu Kadar Buyutmeyiniz.. Lutfen..!

evet arkadaşlar pireyi deve yapmayın büyütmeyin her olayı :D:D

HTML