Tears Of Heaven'ı Tanıyalım

jewel

Wormwood

Forumun Çalışkan Ve Bir O Kadar da Şirin Bayan Moderatörlerinden Tears Of Heaven'ı Tanıyalım..

Jewel:
Merhaba tears of heaven nasılsın keyifler yerindedir umarım?

Tears of Heaven:
merhabalar, yerinde iyiyim çok şükür :smile:
sen nasılsın

Jewel:
Teşekkür ederim iyiyim ben de :smile:
Öncelikle ismini ve yasını alabilir miyim?

Tears of Heaven:
ismim İrem ve 18 yaşındayım

Jewel:
Peki irem kendinden kısaca bahseder misin neler yaparsın?

Tears of Heaven:
üniversite öğrencisiyim. kimya bölümü okuyorum İstanbul Üniversitesi' nde, İstanbul da yaşıyorum. Şu sıralar okul ve finaller ile uğraşmaktayım boş zamanlarımda genelde internette olurum internette olduğum zamanlarda da hhportal da :smile:

Jewel:
öğrencilik en güzel yıllar :) peki gelecekle ilgili planların neler?

Tears of Heaven:
Güzel de her işte olduğu gibi zorlukları da var :smile: yaklaşık dört sene sonra mezun olmayı planlıyorum öncelikle :) öğretmenlik yapacağım gibi gözüküyor, hamurum da olduğunu düşünüyorum. Bu sene tekrar sınava gireceğim ama bakalım o da kısmet. Okumayı seven bir insanım gelecek de yapmak istediğim şeyler var. İkinci bir üniversite bitirmeyi çok isterim alanım da yükselmeyi ve de. Ama hepsi kısmet tabi. Ve de çalışmayla, çabayla olacak şeyler :smile:

Jewel:
İnşallah Herşey Gönlünce Olur :smile: peki gelelim özel hayatına :) coğu kişi biliyordur ama bi de senden dinleyelim

Tears of Heaven:
amin :smile: biliyorlardır muhtemelen :) güzel giden bir birlikteliğimiz var nazar değmesin henüz çok yeni :)

Jewel:
Maşallah Diyelim O Zaman Allah Tamamına Erdirsin Kısmetse Diyeyim :smile:

Tears of Heaven:
Amin :smile:

Jewel:
peki kaç kardeşsiniz aslen nerelisin?

Tears of Heaven:
Aslen Çankırılıyım doğma büyüme İstanbul, iki tane de kardeşim var :)

Jewel:
seni hayatında mutlu eden sinirlendiren şeyler neler?

Tears of Heaven:
Beni her şey mutlu eder çok güleç bir insanım canım sıkkın olduğunda çok kolay anlarlar bu yüzden etrafımdaki insanlar. En ufak şeyden bile mutlu oluyorum :smile:
Sinirlendiğim şeyler ise ukala insanlar, birbirlerini yanlış anlayan insanlar. Yanlış anlaşılmaktan nefret ederim ve çok sinirlenirim. Ve tabi yalana çok sinirlenirim.

Jewel:
Çoğu insan gibi =) gelelim hhportala nasıl tanıstın forumla?

Tears of Heaven:
2008 yılı yanlış hatırlamıyorsam
bir kaç program lazım olmuştu ve o zamanlar hiçbir bilgi sahibi değildim bilgisayar konusunda, şu anda pek olduğum söylenemez ama
:)
kuzenim gösterdi burayı ve yaklaşık iki sene boyunca hiç kullanmadım birden esti ve gireyim dedim
yavaş yavaş ısındım bir daha da kopamadım :smile:

Jewel:
iyi ki ısınmışsın diyelim o zaman :smile: peki forumda sevdiğin ve sinirlendiğin seyler neler?

Tears of Heaven:
forumda her şeyi seviyorum
özellikle de o samimiyeti, aile sıcaklığını o yüzden ailemiz diye bahsediyorum :)
sevmediğim şeyler çok fazla olmamakla birlikte
bazen insanların birbirlerini yanlış anlamaları ve tartışma ortamı oluşturmaları.

Jewel:
son olarak bana ve hhportala söylemek istediğin bişey var mı?

Tears of Heaven:
Hepinizi çok seviyorumm =)
Ve de HHportal'ın kıymetini bilelim hiçbir yer burası gibi değil :)

Jewel:
teşekkür ediyorum bu güzel sohbetin için hersey dilediğin gibi olsun.

Tears of Heaven:
Ben teşekkür ederim

Tears Of Heaven dan Bir Anı Alalım =)

Sene 2004. Yan sınıfta Berkan adında bir çocuk vardı o zamanlar da okulda kurslar vardı hangi kursa gidersem gideyim o çocuk ertesi hafta o çocuk o kurstaydı :) Evimizi biliyordu ve akşamları geliyordu bizim sokağa. Ve çocukluk herhalde ne mantıkla yaptığımı bilmiyorum onun geldiğini camdan gördüğümde saklanıyordum aklımca :D Zile basıyordu falan, her neyse doğum günümü evde arkadaşlarımla kutlayacaktım o sene onun da haberi olmuş, çağırmamıştım aslında. =) Herkes teker teker gelmeye başladı neyse eğleniyoruz falan kapı çaldı açtım o, görünce şaşırdım ben. Annem de geldi yanıma diyor ki kızım arkadaşını içeri davet etsene ne diyeceğimi yapacağımı da bilemedim hiçbir şey söylemedim kapıdan hediyesini verdi ve gitti =)
Hafızam pek kuvvetli değildir başımdan çok şey geçmiştir komik olan ama hatırlayamadım kusura bakmayınız lütfen =)

KnockOut

Super Sonic
güzel bir röportaj olmuş ve teşekkürler ((;

birlikteliğimizde herşeyin güzel olması dileğiyle balım

ARCHANGEL

ANGEL OF JUSTICE
Güzel bir röportaj daha yapmış jewel ama TOH da iyi cevaplar vermiş : ) jewel sanırım ( mehmet ali birand ) ın yeni varisi olacak ortaya iyi işler çıkartıyor ; )

DeRSaaDeT

Islambol
irem öğretmenler açlık sınırında teyzemden biliyorum :D. Güzel röportaj. O çocuğa üzüldüm ya şimdi :D

PirAdam

Ayın Üyesi
röportaj yapanada, röportaj verenede teşekkürler..verilen cevaplarda samimiyet kokmakta...:smile:

SEYDİALİ

seyri alem
çocuk biraz receb ivedik gibi davramiş hediyeyi vermiş ve kaçmış : )

elinzie sağılık

DeRSaaDeT

Islambol
irem çok özel birşey değilse hediye neydi acaba merak ettim :).
o yaşta çocuk ne alabilir.

1) Bijuteri ürünü
2) Kokulu silgi :p (modaydı kızlarda bir ara)
3) Tekstil ürünü
4) Kilitli günlük
5) Ayna
6) Masaüstü çerçevesi

Bunlardan birisi.