Teşekkür Sorunu

PasHasan22

New member
Her Teşekkür'e bastığımda
AllCooliq, Sizin bu Sayfaya giris yetkiniz bulunmuyor. Asagidaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

Baska bir Üyenin yazmis oldugu Mesaji degistirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eger Üyeliginiz yasaklanmis yada Üyeliginizin aktiflestirilmesi gerekebilir.

Acaba benden mi kaynaklaniyor sorun yoksa herkeste aynısı var mı?

Я@SmUsSعN ™

♥ нєяşєуỉи нαуıяℓıѕı ♥
hani ben tşk ediyroum sana çagalll senii yoksa bizden tşk mi toplıcan bu sayede :D

.

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Bu problem bazı sitelerde üyelik aktivasyon işleminin tamamlanmaması sonucunda olabiliyor. Fakat bizim sitemizde aktivasyon olayı yok.

Ve şu ana kadar senden başkası böyle bir problem yaşamadı, en azından ben duymadım =)

PasHasan22

New member
Teşekkür Ederim.Ama bu aksam olmaya basladı bendede.Hatta bana bir program söyleyin video cekmek için çekip göndereyim.Cok garip uzun zamandır hackhell'deyim ilk kez böyle birşey ile karsılastım.

DarkCod3r

Key&RC4 Coder
bende de bu olay oluodu sanırım direkt olarak siteye girmioruzda herhangi bi topic e girerken yaşanıo!!!

PasHasan22

New member
Yok direk giriş yapiyorum yinede olmuor.Ama bunu herzaman yapmiyor.Örneğin 3 teşekkür'ün 2'sinde yönlendirio beni...

HTML