Teşekkür olayı...!!!Yardım..

netteyim20

New member

PHP:
Mesajlar/Teşekkürleri:: 61/0 
Teşekkür Konusu:1 Post 
Tecrübe Puanı: 4
Rep Puanı : 112
Rep Derecesi :

arkadaşlar sorunum şu..Mesajları ve teşeşkürler yanyana gördüğünüz gibi..ben teşekkürleri aşağıya almak istiyorum nasıl yapabilirim..birde teşekkür butonuna basınca teşekkür edilmiştir paragrafı 2 tane altalta ç.ıkıyor nasıl düzeltebilirim..yardımcı olursanız çok sevinirim..şimdiden teşekkürler...

Flood yapmamamak için mesajın altınayazıyorum..Ya arkadaşlar hiçmi anlıyon yok bu konudan...Tahminimce basit bi yerden yapılıyor..Sadece nerden yapıldığını bilmiyorum bi el atın..Plase..!

netteyim20

New member
ProwL' Alıntı:
biraz araştırabilirsen forumda bulabilirsin ayırma kodlarını..

phrase seçeneğinden aratıp silebilirsin 2 kere yazılan cümleyi..

Saolasın prowl ama forumda arama yaptım ayırma kodları diye bişey bulamadım...Daha detaylı verebilirmisin..Yada sen söleyebilirmisin...bide alt alta iki tane teşekkür ettiniz paneli çıkıyor..yani normalde bir tanedir ya..iki tane çıkıyor..bana bi detaylı anlatabilirsen çok memnun olurum..Valla forumu senin sayende adam ettim..herhalde bunada bi el atarsın..şimdden saolasın...

alttaki resimde sorunlu yerleri işaretledim...resme bakarak bana yardımcı olabilirseniz sevinirim...

ads305z.bmp

ProwL

Gitarist
netteyim20' Alıntı:
Saolasın prowl ama forumda arama yaptım ayırma kodları diye bişey bulamadım...Daha detaylı verebilirmisin..Yada sen söleyebilirmisin...bide alt alta iki tane teşekkür ettiniz paneli çıkıyor..yani normalde bir tanedir ya..iki tane çıkıyor..bana bi detaylı anlatabilirsen çok memnun olurum..Valla forumu senin sayende adam ettim..herhalde bunada bi el atarsın..şimdden saolasın...
şu başlığa bakabilirsin;

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=54283

2 tane çıkmasının nedeni yanlış yükleme olmuş olabilir, 2 kere import etmişte olabilirsin.. Silip tekrar yukeyip deneyebilirsin

netteyim20

New member
PHP:
<fieldset> 
<legend>Mesaj</legend>   <div> 
                    <center><if condition="$post[userid]">$vbphrase[posts]: $post[posts] <br> </if> 
<hr color="#67759D"> 
<legend>Teşekkür Bilgileri</legend>   <div> 
                    <center><if condition="$post[userid]">$vbphrase[post_thanks_thanks]: $post[post_thanks_user_amount] <br> <if condition="$post[post_thanks_thanked_times] == 1"> <phrase 1="$post[post_thanks_thanked_times] Time" 2="$post[post_thanks_thanked_posts] Post">$vbphrase[post_thanks_thanks_amount]</phrase> <else /> <if condition="$post[post_thanks_thanked_posts] == 1"> <phrase 1="$post[post_thanks_thanked_times] " 2="$post[post_thanks_thanked_posts] Post">$vbphrase[post_thanks_thanks_amount]</phrase> <else /> <phrase 1="$post[post_thanks_thanked_times] " 2="$post[post_thanks_thanked_posts] ">$vbphrase[post_thanks_thanks_amount]</phrase> </if></center> </if> </if> 

</div> 
</fieldset>

Orda bu kodu vermişsin..pospit de bunu nereye yapıştıracaz onu belirtmemişsin </fieldset> arattım pospitte öle bişe bulamadı tam olarak nereye neyin yerine altına yada üstüne.....bide sendeki gibi çizgi çıkmasın aralarında ....düz olursa sevinirim..eğer m
ümkünse...teşekkürler tekrar...

HTML