Teşekkür Için Mesaj Gizlenmesi Iyimi Olur Acaba.

m.kecicioglu

New member
Reaction score
0
Sevgili Arkadaşlar Ben Açik Sözlülükle şunu Söylemek Istiyorum Hackhell Forum Sitemizde Uzun Zamandir Burdayim Sitemizde Yayinlanan Resim Yazi Flim Ne Olursa Faydalaniyorum Ve Genelde Kimseye Teşekkür Etmiyordum Kisaca üşeniyordum Son Bir Haftadirda Bende Paylaşmayi öğrendim Ve Ilk Bilgilerimi Resimlerimi Sizlerle Paylaşayim Dedim Ama Bakmadimki yollamış olduğum resimlere Bakan Sayisi 250 Teşekkür Eden Sayisi 10 15 Kişi Cevap Vermiş O Zaman Anladim Teşekkürün Ne Kadar önemli Olduğunu Ben Bu Yüzden Benim Eskiden Yaptiğim Gibi Sömürücülere Karşi Başka Bir Sitede Görmüş Olduğum Mesaj Gizlemesi Olayi Yani Mesaja Teşekkür Ve Cevap Yazilmadan Mesajin Içeriğinin Görülememesi Olayi Olsa Daha Güzel Olmazmi.

Kimseyi teşekkür etmeye yada mesaj yazmaya zorlayamazsın arkadaşım, mesaj gizlemesi çok saçma olur, ya hoşuma gitmediyse resim zorla teşekkür ettirmek olmaz. bence gereqsiz bir başlıq:eek:ut:

sen nası son 1 haftada ogrendıysen gunu gelır o dıger somurenlerınde o tesekkur edıcegı zaman gelır ;)

iSpiYonCu' Alıntı:
sen nası son 1 haftada ogrendıysen gunu gelır o dıger somurenlerınde o tesekkur edıcegı zaman gelır ;)
Başqa bir yoruma qereq yoq heralde
NOKTA

Öneriler ve Şikayetler bölümünde gereksiz başlık olmaz arkadaş yanlış tanımlamışsın, öneriye gelince bir bakıma haklısın , öyle bir hale geldiki artık ben kimsenin msg sayısına bakmıyorum,geçen hafta gelen üyelerin statusunda "eski üye" yazmaya başlamış,yarına forum kalfası olurlar,ama ne fayda, forum oyunları bölümü aynı işlerliğiyle devam ediyor,bence önce bu duruma bir el atılmalı

Geri