Teşekkür Hatası

shawshank

New member
Teşekkürün ingilizceden çevirisi yanlış olmakla beraber imla yanlışıda vardır.

*Teşekkürünüz sayfayı yenilediğinizde mesajın altında gözükecektir (gözükücektir yazıyor ) olması lazım

*Ayrıca İngilizcesinde teşekkür edilen teşekkür edene you are very welcome( bi şey değil manasında) diyor fakat türkçesi "xxx nickli üyemizin bu mesajına teşekkür ettiniz" diyor. Biz bi şey değil demesini bilmiyor muyuz teşekkür edene belki detay ama hem çeviriyi hemde imla yanlışını düzeltmek mümkün mü?

yamakası

New member
ortada o kadar ilgilenmesi gereken şeyler warken bu bu kadar önemlimi demeden yapamıycam! heralde bu da yanlış kullanıldı dimi pardon yapamayacağım!...

Uni_Ts

New member
yaMaKaSi' Alıntı:
ortada o kadar ilgilenmesi gereken şeyler warken bu bu kadar önemlimi demeden yapamıycam! heralde bu da yanlış kullanıldı dimi pardon yapamayacağım!...
:) :) :) :)

Zeytin

Zeytin&Limon
shawshank' Alıntı:
Teşekkürün ingilizceden çevirisi yanlış olmakla beraber imla yanlışıda vardır.

*Teşekkürünüz sayfayı yenilediğinizde mesajın altında gözükecektir (gözükücektir yazıyor ) olması lazım

*Ayrıca İngilizcesinde teşekkür edilen teşekkür edene you are very welcome( bi şey değil manasında) diyor fakat türkçesi "xxx nickli üyemizin bu mesajına teşekkür ettiniz" diyor. Biz bi şey değil demesini bilmiyor muyuz teşekkür edene belki detay ama hem çeviriyi hemde imla yanlışını düzeltmek mümkün mü?

bence 2. si gereksiz..

1.si yerine görünecektir nasıl olur? :eek:

güldürmeyin beni ya bırakın detaylara takılmayı!!! :cool:

shawshank

New member
yaMaKaSi' Alıntı:
ne alakası var ya senin konuşman seni ilgilendirir merak etme senin yazdıklarına müdahele etmem konuyu ne garip anlayanlar var ya hayret

εگмεя

Fuzuli Üye
2.gereksizde :D 1 olabiler

Her güzelin bir kusuur vardır demi görmeyelim okadarını :)

DeathMatch

New member
vallahaa sen söylemesen farkına bile varmiyacaktimm cok ömeli bir konu değill aslindaa

yamakası

New member
shawshank' Alıntı:
ne alakası var ya senin konuşman seni ilgilendirir merak etme senin yazdıklarına müdahele etmem konuyu ne garip anlayanlar var ya hayret

dostum kızma ama gercekten bu dediklerine gelince ye kadar çok önemli eksikliklerimiz var buna ayıracagımız zamanı onlara ayıralım veya daha önemli açıklarımızı kapatalım onu demeye çalıştım!...

ases

Altın Üye
shawshank' Alıntı:
arkadaşım bak o güzel bir şekilde yorumuna katılmadığını söylemiş sende güzel bir şekilde onun yorumuna katılmadığını soleyebilirdin ama burda açılan bir konuya herkesin yorum yapma hakkı vardır kalp kırıcı olmadıkça!!!

shawshank

New member
ases' Alıntı:
arkadaşım bak o güzel bir şekilde yorumuna katılmadığını söylemiş sende güzel bir şekilde onun yorumuna katılmadığını soleyebilirdin ama burda açılan bir konuya herkesin yorum yapma hakkı vardır kalp kırıcı olmadıkça!!!
kalp kırdığımı sanmıyorum ayrıca bu mesaj şikayet değil öneridir tabi ki katılmayabilir zaten benim önerime cevap verene kadar modun biri ya tamam değiştirebilirim der ya da boşver böyle detayları kalsın öyle der.Ayrıca yorumuma katılmadığını ti ye alarak söyleyen o

Zeytin

Zeytin&Limon
arkadasım onu mod degistiremez yonetimden birisi.. (Dark_Angel ozellikle) degistirebilir.. ama pek yanascaklarını sanmıyorum cunku bu sekilde de idare edebiliriz.. yinede bakalm bekleyelim..

lanet_zebani

New member
yaMaKaSi' Alıntı:

aynen katılıyorum kardeşim hatta ek olarakta bunu bulmak için baya düşündünmü diye ekleyebiliriz. :D

Hell

Başarıda bir sanattır.
yaMaKaSi' Alıntı:
İncelik ,zerafet,güzellik Ayrıntıdadır...

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
2. yazdığında ne olucak

you thanked to this message of user named xxxx. olucak

bencede detay lüzumsuz forumda kaç tane yabancı üye var ki???

aLeMCi__

New member
dostum herşeyi düzelttin de hh in 2 yalnışına mı kafan takıldı... boşversene yaaa bırak dağınık kalsın.. eminim sen bu konuyu açıncaya kadar kimse o 2 yalnışı görmedi....

HTML