TBMM de Ahlaksız Teklif

süper_mod_

New member
"Bekarlara da Nataşa versinler"
Kamer Genç'ten Meclis kürsüsünde beyaz eşya yardımı tepkisi!

Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç, Meclis Genel Kurulu’nda, seçim yardımlarına tepki göstererek, “Gerekirse bekarlara Nataşa da versinler ama insanların onuruyla oynamasınlar” dedi.

Meclis Genel Kurulu’nda ekonomik krize önlem paketiyle ilgili Bazı Kanunlarda Değişiklik Öngören tasarının 2’nci bölümü üzerindeki görüşmeler devam ederken Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç, organize sanayi bölgeleri ile ilgili maddenin tasarıdan çıkarılması için verdiği önerge üzerinde söz alarak, son günlerde sık sık gündeme gelen beyaz eşya yardımlarını gündeme getirdi. Seçim öncesi vatandaşlara buzdolabı, çamaşır makinesi dağıtıldığını ancak organize sanayi bölgesi kurulması için yatırım yapılmadığını söyleyen Genç, birilerinin yarın çıkıp yardımlar doğrultusunda oy verenlere ‘satılık insanlar’ diyebileceğini savundu.

Genç, "Ev, araba da versinler. Gerekirse bekarlara Nataşa versinler ama insanların onuruyla oynamasınlar" dedi.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=129280&cat=160&dt=2009/02/19

DÜZCELİ MEHMET

Kendini Arayan Adam
Hmmm.... demek;
Bekârın koynuna nataşa sokmak = onurlu hizmet
Sosyal devlet olmanın gereği yardım dağıtmak = onursuz hareket
oy verenler = onursuz insanlar

Amca sizi çok sevdim, size baba diyebilir miyim? :durdurun

Uzunefe

Altın Üye
doğru söylüyor aslında , akp oy gelsin de kömür dağıtıyo , çamaşır makinesi , bulaşık makinesi falan dağıtıyor , bunları yaparken tayyip çok övdüğü gençleri de unutuyor... Onlara da birer nataşa takdim etsin ki o gelsin %60 ' lara %70 lere fırlasın oylar...

mehsaidmet

New member
doğru söylüyor aslında , akp oy gelsin de kömür dağıtıyo , çamaşır makinesi , bulaşık makinesi falan dağıtıyor , bunları yaparken tayyip çok övdüğü gençleri de unutuyor... Onlara da birer nataşa takdim etsin ki o gelsin %60 ' lara %70 lere fırlasın oylar...
*O yöntemle anca sizlerin oylarını alabilirler...Ancak öbür yandanda bizim oylarımızı kaybedecektir.

Eee bu durumda nolur? 2. bir Chp ortaya çıkacaktır. Sonuçta sizlerin oylarına gerileyeceğiz yine..

Kamer Genç eşsiz ve uçuk fikirlerini kendine saklasın bi zahmet...

zerkli

New member
ha nataşa ha beyaz eşya
ikiside aynı
nasıl olsa ikiside parayla satılmıyomu
adam doğru demiş

mehsaidmet

New member
*sende siyasetten anlamıyorsun

çamaşır makineside siyasetten anlamıyor

nataşalarda siyasetten anlamıyor...

*Bekarlar hemen evlenin yoksa bu mantıkla haliniz harap...

*Biliyorsan konuş alim desinler, bilmiyorsan sus adam adam sansınlar...

Camurbskni

Banned
Argoda pezev..k lik edebi olarak çöp çatanlık olarak bilinen bu mevzu aslında kültürümüzün bir parçasıdır hatta Sünnettir zira peygamber efendimizde bekarları gözetir aralarını yapardı yani çöpçatanlık bize peygamberimizden mirastır bunda bir tuhaflık aranmamalıdır. eğer akp nataşa dağıtırsa şahsen buna şaşırmaz doğal karşılarım .(belkide dağıtıyorda olabilir).

Uzunefe

Altın Üye
*O yöntemle anca sizlerin oylarını alabilirler...Ancak öbür yandanda bizim oylarımızı kaybedecektir.

Eee bu durumda nolur? 2. bir Chp ortaya çıkacaktır. Sonuçta sizlerin oylarına gerileyeceğiz yine..

Kamer Genç eşsiz ve uçuk fikirlerini kendine saklasın bi zahmet...
tabii ya biz chp liyiz ya , din düşmanıyız biz karıyla kızla gezmekten başka işimiz yoktur. Hatta ve hatta bunun için oylarımızı bile satarız. Cahil cahil konuşup da siyaseti 2-3 cümleye indirgeme!. Sen hiç merak etme akp bir gün bunu yapacak olsa öyle bir yapar ki kimsenin ruhu bile duymaz...Sen bence sus... Aksi takdirde bırak adamdan saymamayı insandan bile saymayacam

kamer28

DOLUNAY
Argoda pezev..k lik edebi olarak çöp çatanlık olarak bilinen bu mevzu aslında kültürümüzün bir parçasıdır hatta Sünnettir zira peygamber efendimizde bekarları gözetir aralarını yapardı yani çöpçatanlık bize peygamberimizden mirastır bunda bir tuhaflık aranmamalıdır. eğer akp nataşa dağıtırsa şahsen buna şaşırmaz doğal karşılarım .(belkide dağıtıyorda olabilir).
EDEBİNİ BOZMA ...

EFENDİMİZİN YAPTIĞI İLE NE ALAKASI VAR ..BU ALENEN ZİNAYI TEŞVİK EDİYOR..BOŞ ŞEYLER SÖYLEMEYİN..DİNİ SİYASETE ALET ETMEYİN

kamer genc denen adamda iki koyunu versen güdemez ama bizim başımızda bizi temsil ediyor buda ayrı bir durum.

MG_eVİL

New member
EDEBİNİ BOZMA ...

EFENDİMİZİN YAPTIĞI İLE NE ALAKASI VAR ..BU ALENEN ZİNAYI TEŞVİK EDİYOR..BOŞ ŞEYLER SÖYLEMEYİN..DİNİ SİYASETE ALET ETMEYİN

kamer genc denen adamda iki koyunu versen güdemez ama bizim başımızda bizi temsil ediyor buda ayrı bir durum.
bu adam tek başına tuncelide AKAPEyi yıkan adam ancak nasıl iki koyun güdemez :durdurun:durdurun ayrıca orada öyle bi yere dokunmuş ki helal olsun kamer gence..!!!

kamer28

DOLUNAY
bu adam tek başına tuncelide AKAPEyi yıkan adam ancak nasıl iki koyun güdemez :durdurun:durdurun ayrıca orada öyle bi yere dokunmuş ki helal olsun kamer gence..!!!
ŞİMDŞ SEN KAMER GENCİN TUNCELİYİ TEMSİL EDEBİLECEK KAPASİTEDE VE DÜZEYDE BİRİ OLDUĞUNUMU SÖYLÜYORSUN AMA ELİNİ VİCDANINA KOYDA SÖYLE...ADAMIN NE KONUŞMASINDAN BİR ŞEY ANLAŞILIYOR NEDE SÖZÜNDEN ..SADECE DELİ GİBİ BAĞIRIYOR...

KARILARLA KIZLARLA ...

MG_eVİL

New member
ŞİMDŞ SEN KAMER GENCİN TUNCELİYİ TEMSİL EDEBİLECEK KAPASİTEDE VE DÜZEYDE BİRİ OLDUĞUNUMU SÖYLÜYORSUN AMA ELİNİ VİCDANINA KOYDA SÖYLE...ADAMIN NE KONUŞMASINDAN BİR ŞEY ANLAŞILIYOR NEDE SÖZÜNDEN ..SADECE DELİ GİBİ BAĞIRIYOR...

KARILARLA KIZLARLA ...
ben temsil edebileceğini değil zaten temsil ediyor diyorum.. bunu ayrı söyle birbirinden... onun sözleri işinize gelmiyorda ondan anlamıyorsunuz.... ben elimi vicdanıma koyarsam siteden atılırım...:goz::goz::goz: önce sen koy vicdanın yolsuzluklarla dolu partiye oy verme konusunda sen vicdanınla yüzleş...:goz::goz::goz:

kamer28

DOLUNAY
ben temsil edebileceğini değil zaten temsil ediyor diyorum.. bunu ayrı söyle birbirinden... onun sözleri işinize gelmiyorda ondan anlamıyorsunuz.... ben elimi vicdanıma koyarsam siteden atılırım...:goz::goz::goz: önce sen koy vicdanın yolsuzluklarla dolu partiye oy verme konusunda sen vicdanınla yüzleş...:goz::goz::goz:
senin gözlerin fazla oynuyo dikkat et bozulmasın..
senin işine geliyor o zaman nataşalar kamer gence söylede sana şöyle 3-5 tane at gibi olanından ayarlasın...

akpye oy vermedim ama bu sefer inadına vericem ...adamlar bu sene başlatmadılar bu yardımı 7senedir yapıyor...boşuna kamer bey k..nı yırtmasın ...nataşa verilmesi gerekiyorsa oda verilir..

HTML