Tazminat cezası

ramse

New member
Tazminat cezası
14 Ocak 2000 tarihinde Avusturalya'nın Melbourne şehrinde yayın yapan SBS radyosuna
verdiği mülakatta kendisini Abdullah Öcalan ile karşılaştıran bir kişiye Sayın Öcalan şu
an, düşüncelerinin değil, almış olduğu kellelerin hesabını veriyor. Bense düşüncelerimden
dolayı 4 ay hapis yattım, aramızdaki fark çok büyük. şeklinde cevap verdiği gerekçesiyle
[kaynak belirtilmeli], Şehit Anaları Derneği tarafından kendisine sembolik tazminat davası
açıldı. Davacıların avukatlığını Kemal Kerinçsiz'in yaptığı davada, 3 kuruş tazminat cezası
İstanbul Kartal 2. Sulh Ceza Mahkemesi'nin Aralık 2007 tarihinde verdiği kararla
kesinleşti. Erdoğan, sözlerinden dolayı tazminat cezası ödemeye mahküm oldu.

http://www.guncel-haber.com/2678174/haber_basın_konseyi_doğan_medya_grubunu/

qweqqq

New member
Ewt Bilioruz Ayrıca Başbakan çıkıp 3 Krş Nedemek Böle Saçma Sey Olurmu Dio Onun Kafasının Basmadığı Burdan Belli Anlasana Basbakan

"sen 3 Krş.etmessin Adam Deilsin"

ramse

New member
Ewt Bilioruz Ayrıca Başbakan çıkıp 3 Krş Nedemek Böle Saçma Sey Olurmu Dio Onun Kafasının Basmadığı Burdan Belli Anlasana Basbakan

"sen 3 Krş.etmessin Adam Deilsin"
Dostum bende biliyordun fakat konuşma metninin bu şekide olduğunu bilmiyordum.Kanıma dokundu oyüzden konuyu tazeleyim dedim.

harlimugü

New member
Ceza alması neyi değiştirdi ki ! Partiside "laiklik karşıtı eylemlerin odağı olmaktan" Anayasa Mahkemesince suçlu bulundu, ama, halen iktidarda bulunuyorlar. Türkiye her alanda kukla yöntemi ile yönetiliyor. Kuklalar bizleriz... ipimiz kimlerin elinde o da belli. Mandacılığı çağdaşlık sayan beyinler, bir gün 'çağdaşların(!) sofrasında' beyin salatası olarak meze olurlar. O gün yakındır. Bağımsızlık kazanılması en zor, kaybedilmesi ise en kolay bir hazinedir. Tıpkı namus gibi..

64general1

New member
Erdogan üç kuruşluk cezaya çarptırıldı çarptırılmasına da bu kararı veren hakime gidin şimdi sorun,AKP neler çektiriyor bu hakimimize.

ramse

New member
Abdullah Öcalan ile karşılaştıran bir kişiye Sayın Öcalan şu
an, düşüncelerinin değil, almış olduğu kellelerin hesabını veriyor. Bense düşüncelerimden
dolayı 4 ay hapis yattım, aramızdaki fark çok büyük.

evet aradaki fark büyük ,biraz kelle alması lazım aradaki farkı kapatması için.

HTML