Tayyip Erdoğan Yahudi mi, şeriatçı MI??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yoldas

New member
Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan'ın köşe yazısı...

GEÇEN gün kitapçıda gezerken, "Bakalım halkımız ne okuyor?" diye "Çok Satanlar" bölümüne şöyle bir göz attım.

Bir de ne göreyim?

Ergun Poyraz adlı bir yazarın kaleme aldığı, "Musa’nın Çocukları Tayyip ve Emine" kitabı, "Çok satanlar" listesinde.

Kitap 10. baskıyı yapmış.

Hemen satın aldım. Ve bir gecede okudum...

"Tayyip Erdoğan’a 32 açıdan öldüresiye çakma ve bitirme kitabı" olarak niteleyebileceğimiz bu kitap, şöyle bir Tayyip Erdoğan profili çiziyor:

BİR: Tayyip Erdoğan biraz Rum, biraz da Gürcü’dür.

İKİ: Kökeninde birazcık da Yahudilik vardır.

ÜÇ: Ama aynı zamanda takıyye yapan bir şeriatçıdır.

DÖRT: Amerikan, İngiliz ve İsrail büyükelçileri ve istihbarat örgütleri tarafından eğitilip desteklenmiştir.

BEŞ: Ama aynı Tayyip Erdoğan, ABD ve İsrail’in can düşmanı Usame Bin Ladin’e de acayip hayrandır.

ALTI: Eşi Emine Erdoğan Arap değildir, Yahudi’dir.

YEDİ: Ama aynı Emine Erdoğan, iflah olmaz bir şeriatçıdır.

Ortaya çıkan bu profile bakıp sayın yazara şu soruyu sorabiliriz:

Ergun kardeş!

Diyorum ki, tamam, Tayyip’i bitirmeye ant içmişsin.

Hakkındır, devam et!

Ama nereden çakacağın konusunda bir karar versen iyi olur.

Çünkü...

Hem "orasından", hem "burasından" çakınca...

Ortaya derin çelişkiler çıkıyor...

Ve çelişkiler nedeniyle aklımıza şu mühim sorular geliyor:

Tayyip Erdoğan denilen adam azılı bir şeriatçı mıdır, yoksa azılı bir Yahudi midir?

Bir adam hem ABD’nin adamı, hem de Usame hayranı nasıl olabilir?

Komutan fırçası

ERZURUM’da 9. Kolordu Komutanı Korgeneral Nejat Bek, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı’nı herkesin önünde azarlamış. Bu gelişme gazetelerimize, "Komutan’dan Belediye Başkanı’na fırça" diye haber yapıldı.

Bu tür haberlerden üst düzey bir rahatsızlık duyduğumu belirtmeliyim.

Bir kentin üst düzey askeri yetkilisinin, o kentin seçilmiş belediye başkanına fırça atmasını bırakın normal karşılamayı, "gizli bir sevinç"le selamlamayı rahmetli Ecevit’in tabiriyle içime sindiremiyorum.

Mitingcilere açık teşekkür

HAY Allah razı olsun sizlerden...

Sizler de olmasanız, ne Sadık Gürbüz’ü, ne Rahmi Saltuk’u, ne de Selda Bağcan’ı yeniden anımsamamız mümkün olacaktı.

O Sadık Gürbüz ki...

Öğrenci evlerinin karanlık ve dumanlı odalarındaki delikanlı ruhumuzu, bas bariton sesiyle ateşlerdi. Ateşlendikten sonra da bitmek tükenmek bilmeyen tartışmalara dalardık.

O Rahmi Saltuk ki...

Ahmet Arif’in "Dağlarına bahar gelmiş memleketimin" şiirinden yaptığı şarkıyı söylerken, hepimize bir hapishanedeymişiz duygusu aşılardı. Ve fonda "Ah ulan ah" serzenişi duyulurdu.

O Selda Bağcan ki...

Aşık Mahsuni’den "Yuh! Yuh!"u söyledikçe, bizim gibi 70’lerin ayırdına varamamış ara kuşak mensuplarını, 70’lerin o tuhaf ve naif politik atmosferinin ortasına düşürüverirdi.

Sağ olun, var olun mitingcilerimiz...

Siz de olmasanız, nasıl hatırlayacaktık bunları?

aloneagle

New member
ya yeter artık konu acmayın midem bulanmaya basladı arkadas yaaaa hep aynı konular hep aynı konular YOLDAS sen yinemi geldin yaaa

yoldas

New member
aloneagle' Alıntı:
ya yeter artık konu acmayın midem bulanmaya basladı arkadas yaaaa hep aynı konular hep aynı konular YOLDAS sen yinemi geldin yaaa
hayırdır çekememezlik mi var ??:saskin

ben senden önce vardım sen istedin diye gitmem

habere yorum yap bana değil

benimle derdin varsa özelden msj at yada sus hiç konuşma

yoldas

New member
aloneagle' Alıntı:
senin nasıl ceza aldıgını biliyoruz ceza almadan once yaptıgın konudaki patavatsız ve insanları cıgırından cıkaran yorumlarınıda biliyoruz cevap yazmaya degmez bu son yazımdır sana bu arada hangimiz daha once vardık ÜYELİK TARİHLERİNİ bir oku istersen
ruhen değil fiilen varlıktan bahsediyorum ben

sideways

New member
yoldas sen din hakkinda bu kadar hassas mi oldunki bu konuyu actin..?

senelerce masonlar tarafindan yonetildiniz simdi mi din akliniza geldi

komedi yapmayin, sikiyo artik

yoldas

New member
sideways' Alıntı:
yoldas sen din hakkinda bu kadar hassas mi oldunki bu konuyu actin..?

senelerce masonlar tarafindan yonetildiniz simdi mi din akliniza geldi

komedi yapmayin, sikiyo artik
yazyı ben mi yazdım ki din hakkında bu kadar hassas olayım

ben sadece haberi yayınladım

masonlar hakkında ne biliyorsun ki bana senelerce masonlar tarafından yönetildiniz diyorsun
???

K£ĿWΪNAТǾЯ

New member
Mitinglere cevap niteliğinde ince bir dokunuş var bu yüzden yazıyı beğendim. Bu iyiye yorulacak bir dokunuş kanımca.
Komutanın fırça olayı konuyla alakasız ama yinede hoş bir davranış değil, ben bunu komutanın şahsi şovu olarak algıladım.
Yazıda da söylendiği gibi bir insan nasıl aynı anda yahudi, gürcü, şeriatçi, hem amerikan dostu hemde laden hayranı olabiliyor. Yazıda eksiklik var, şıkların arasında birde hiçbiri seçeneği olmalıydı.
Bu tür yakıştırmalar seçim yaklaştıkça artacak ama bu ve bunun gibi yazıların sorumluları seçimden sonra derin bir sessizliğe bürünecekler. (Derin sessizlik derken yanlış anlaşılmasın öleceklerini ima etmiyorum :hhmanD )

iSpiK

Kadim Dost
oh camur salla konuyu benım basıma ben ugrasam demi .... ; ))

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
" Bir adam hem ABD’nin adamı, hem de Usame hayranı nasıl olabilir? " (Ahmet Hakan)

sayın Hakan istemek başarmanın yarısıdır
insan isterse her türlü kılığa girer!

-"değiştim" der çizgiyi değiştirir

-şeriat yanlısı "milli görüş" gömleğini çıkarır, "ABD kumaşından dikilmiş AB armalı gömlek giyer"

-liberalim der, Lübnanlı bir "tekele" Türk Telekom u peşkeş çeker

-dindarım der, ağzı bozuktur.

-milliyetçiyim der,Ne Mutlu Türk'üm diyene sözüne söyleyene laf atar, BOP a eşbakan ilan eder kendini!!! teröriste "sayın" der ,şehitler için "Askerlik yan gelip yatma yeri değildir" der.oysa ki askerlerin ne uğruna şehit olduğu ortada

HALKIN CEVABI:
"Başbakanlık yan gelip yatma(satma) yeri değildir!!!":mad:

-ata binmeyi bilmez ama jokeylik taslar, sonrada attan düşer :hhmanD

aynen attan düştüğü gibi,iktidardan da düşeceği günü bekliyoruz
merak etmeyin Temmuz a az kaldı!
yani;
BUNDAN SONRA ATA ERDOĞAN GİBİ DEĞİL ATATÜRK GİBİ BİNİLECEK!!!

ALIEN_07

Türk Genci
arkadaşlar konu hakkında yorum yapılsın... birbirinizin kişisel fikirler,sorunları hakkında değil...

combanant

New member
tayyip erdoğan akıllı adamdır şeriatçı adam ülkesinin menfaati için yahudilerle işbirliği yapıyor biraz düşünülse erdoğanın amacı anlaşılacak adam ne koparsam kardır diyor

SickDreTh

Altın Üye
combanant' Alıntı:
tayyip erdoğan akıllı adamdır şeriatçı adam ülkesinin menfaati için yahudilerle işbirliği yapıyor biraz düşünülse erdoğanın amacı anlaşılacak adam ne koparsam kardır diyor
bu zamana kadar sankı cok sey kopardıda konusuosun allasen:Dyau bırakın bu adamı salıverın gıtsın ya ne oldugu belırsız bı kısılık tek bılınen yonu basbakanmıs(???)ayrıca bu ulkeden cok sey goturdu bu adam ulkemıze saolsun pek bısı katmadı ama yıgıdı oldur hakkını ver bı kac bısı yaptı sımdı yalan olmasın ama ben bu kısıden herseyı beklerım..

sideways

New member
yoldas ben sen yazdin diye bisey demedim
masonlarin hakkinda ne kadar az bilgin oldugu meydanda
ordan kesip buraya yapistirmayi, baskalari tarafindan
yonlendirilmeyi birakin artik da arastirin biraz..

ohoo adami Ataturk'le bile kiyaslamaya basladilar artik
ne buyuk adammis bea..

o ata binmek o kadar kolay degil
oraya binmek icin destek lazim
binincede ati kontrol etmek lazim
kontrol etmek icinde destek lazim
bu destek ortada
attan kolay kolay inilmez
at alir basini gider
ata binmek isteyenlerde
uzaktan bakar kalir
bakmaya devam at aldi basini gidiyoo :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML