Tayyİp ErdoĞan'in Vİllalari

nedensiz35

New member
Recep Tayyip Erdoğan'ın çocukları için alınan villanın her biri 1 milyon dolar!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Deniz Baykal arasında başlayan "servet polemiği" tüm hızıyla sürüyor. Baykal, bugün Erzurum'dan seslendiği AKP Genel Başkanı Erdoğan'a, "Oğlunun villasını da satacak mısın?" diye sordu. Baykal'ın bu sorusu gözleri Erdoğan'ın çocuklarının villalarına çevirdi.

GERÇEK GÜNDEM, medyanın peşinde olduğu beş villadan birinin fotoğrafını çekmeyi başardı. AKP'li Üsküdar Belediyesi'nin imar izniyle yapılan villaların her birinin değerinin en az bir milyon dolar olduğu ifade edilirken, bazı sorular da yeniden gündeme geldi.

Üç yıl önce "Oğlumu bursla okutuyorum" diyen Erdoğan'ın malvarlığındaki bu artış, "Villaların kaynağı nereden geliyor? Beş milyon dolar tutarındaki evlerin geliri nasıl oluşturuldu?" sorusunu ortaya çıkarıyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bu sorulara, "Bazı mülklerimi satarak sahip oldum" dese de kamuoyu tatmin olmuyor. GERÇEK GÜNDEM'in ortaya çıkardığı fotoğraf ise tartışmayı daha da alevlendirecek gibi görünüyor.

Öte yandan, haber merkezimizin ulaştığı bilgilere göre, adı geçen beş villanın inşaat işlerini AKP'li bir müteahhit yürüttü. Müteahhit aynı zamanda, AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi İmar Komisyonu Üyeliği görevinde de bulundu. Villaların kaba inşaatını bitiren AKP'li üye, evlerin içini ise Pierre Cardin ve Beymen'den alınan eşyalarla donattı. Aynı AKP'li üye daha sonra görevinden istifa etmek zorunda kaldı.

Gerçek Gündem

Gєηco

Altın Üye
o inşaaatLar,viLLaLar bir gün biRine giriCek 100 milyon$ da veRseleR çıkaramıyacakLar...
Hiç bişy sahipsiz diiLdiR..

ChaMuR

Altın Üye
tayyip erdoğanın villalarının ülke siyaset ve politikasıyla ilgisi olmadığı için konuyu güncele taşıdım..

HTML