Tartışmaya Buyrun

H@YDUT

MoNtAnA
[nerden girdim bu bölüme :) ] ingiltere olabilir bence bi kaçtane dinledigim grup vardı çok kalıteli müzikti ve ingilizdi hepsi.

Sercinho7

Dark Side of Creation
=) Tam bi saptama yapamıcam ama Amerika'dan birçok grup var =) örnek vermeye kalksam bitmez .. ve İskandilav Ülkelerinde çok başarılı Rock/Metal Grupları var zaten death metalin başlangç yeri olarak gösterilen Finlandiya'da çok iyi gruplar var (H.İ.M - The Rasmus - Children of Bodom bunların başlıcaları)..
Tabi arkadaşın dediği gibi İngiltereyide unutmamak lazm(Muse , Artic Monkeys, İron Maiden , Beatles , Motorhead vs.)ordanda birçok sağlam grup çıktı..

artık bunların sayısı iyice artıcak çünkü Rock/Metal dünya üzerinde çok yaygın bi hale geldi =) Bakalım kimlerden daha güzel gruplar çıkıcak ..

iyi forumlar..

cursedewren

New member
hermanni' Alıntı:
ben finlandiya diyorum sonrada ingiltere :D
rocktan mı bahsediosun metalden mi finlandia death ve black metalin odagıdır. ingiltere ise cesitli tarzlarda rock grupları cıkarmıstır gunumuze kadar! gerek punk gerek grunge gerek heavy metal!!

sacma sapan bi konu acmıssın! dar bilgilerinle de bu tip tartısmalara girme! dinliosan dinle o muzigi ozeniosan ozen ville valo abine(ablamı desem yoksa) ama bi yandan da gelistir kendini! he bu sekilde gelistirilmez bu sekilde senin kadar bilgisi olan bi kac kişi daha alırsın etrafına onlarla debellenir durursun! birisi de cıkar sonra seni mosmor eder kalırsın :=) benden sana tawsiye yine de sen bilirsin ;) eyw

CounTRy

Gülen Manyak
Tartışmasız olarak ingiltereden çıkar..

hermanni

New member
cursedewren' Alıntı:
rocktan mı bahsediosun metalden mi finlandia death ve black metalin odagıdır. ingiltere ise cesitli tarzlarda rock grupları cıkarmıstır gunumuze kadar! gerek punk gerek grunge gerek heavy metal!!

sacma sapan bi konu acmıssın! dar bilgilerinle de bu tip tartısmalara girme! dinliosan dinle o muzigi ozeniosan ozen ville valo abine(ablamı desem yoksa) ama bi yandan da gelistir kendini! he bu sekilde gelistirilmez bu sekilde senin kadar bilgisi olan bi kac kişi daha alırsın etrafına onlarla debellenir durursun! birisi de cıkar sonra seni mosmor eder kalırsın :=) benden sana tawsiye yine de sen bilirsin ;) eyw
eğer konu seni açmıyosa çeneni kapa otur seni dürten yok dimi cvp at die sünepe beyinli

HTML