Tarayıcınızla en çok kaç sekme açtınız ?

kent55

Super Moderator

evet arkadaşlar tarayıcınızla ençok kaç sekme açabildiniz ?

:smile: :smile: :smile: :smile: :smile:

ben en fazla 34 adet açtım sonra kilitlendi pc

:durdurun :durdurun :durdurun :durdurun

siz en fazla nekadar açtınız ?

Shawn Michaels

New member
Sanırım 5-6 dolu sekme denesem kalp krizinden gider heralde.

Ama biryerde görmüştüm denetim masasına girip tüm simgelere ctrl + A yapıp Enter diyerek Ram'in ve işlemcinin ne durumda olduğunu görebiliyormuşuz :) Test etmek bedava...

Etica

New member
hiç oturup onu saymadım ama tahminen 30 civarı sekme açarak tarayıcıyı kullanmışımdır..

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
denemek için 51 yaptım daha banamısın demedi,hemde vista :) ,isteyen olursa rekor denemesi yaparım,buyrun:

S

SqooK^

Guest
120 Tane denedim daha fazlasınıda görürdü max 200 geçiceğini sanmıyorum çünkü ozamanda net yetmiyor :)

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
ohhoooo operayla dedemde açar,firefoxla açsana :)

hem vista değil,hem eset yüklü değil :(

hıhhhhhhh

S

SqooK^

Guest
Firefox ağır abi :D hem ben sevmiyim
onun yanısı sıra işlem sayısı 83 tane bende sende 43 tane özlemişim :D az olunca tatlı geliyor işlem sayısı

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
ağır abi olmanın yolu firefox'dan geçer sizi gidi light tarayıcıcılar siziiii :)

S

SqooK^

Guest
:D light mı tarayıcım ayıp ediyon abi seninkisinde devri bitiyor hem ben 4 senedir kullanıyom eset+malwarebytes acıkdı

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
kent şimdi konunun içine ettiniz diye kızacak :)

lakin,eski dinazor olarak firefox dan kolay kolay vazgeçmem,oğlanda siz gibi chrome ci :)

onun otorumuna geçince kafam karışıyordu,en sonunda yer imlerim dahil taşıdımda kurtuldum kırom dan :)

S

SqooK^

Guest
kent gül gibi adam abi :) bişey demez :)
chrome dandik aynen okadar saçma bir tarayıcı görmedim nereye tıklasam boşa gidiyordu :D

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
yok be üstat neye kızayım :):) layt tarayıcı :):) ALLAH uzun ömür versin üstat sana hiç güleceğim yoktu ..
Allah cümlemize uzun ,sağlıklı ve mutlu günler versin,hatta size daha çok versin.