tarayıcılarda problem

nuttyselo

New member
herkese selam. arkadaşlar benim tarayıcılarımda(FF,IE) çoğu zaman google dahil, bir çoğu sitede resimler çıkmıyor. tarayıcının bütün ayarlarını sıfırladım, temp'i boşalttım ama sorun gene devam ediyor. bunu nasıl çözebilirim?

bjkanstz

New member
Kullandığın güvenlik programının ya da firewall un katı kurallı olarak çalışıyor olabilir en azından bende bu sorundan dolayıydı ama genede bilgisayarını güvenli modda tarattır.Umarım sorununu çözebilir.

bjkanstz

New member
şimdi öncelikle şunu sorayım arkadaşım ayrı bir güvenlik duvarımı kullanıyorsun mesela comodo firewll gibi yoksa internet security'mi ya da microsoftun entegre olanımı ayrıca ayrı kullanıyorsan hangisini kullandığınıda yazarsan sana daha fazla yardımcı olabilirim

nuttyselo

New member
sp3 var bilgisayarda. xpnin güvenlik duvarıda etkin durumda. kaspersky anti-virüs 7.0 kurulu. bu ikisinden başka bir güvenlik duvarı ve anti-virüs programı yok. net-limiter kullanıyorum, onda firewall özelliği var fakat aktif durumda değil.

bjkanstz

New member
o zaman sorun tarayıcılardan kaynaklanıyor şöyle üç beş forum dolaştım çünkü bende olayı çözemedim oralardada "flash player yüklü deilse onu yükle.java eklentisini yükle ve dene" diye yazıyordu bu gezdiklerim arasında en çok kullanılan ibareydi.bir bunu dene istersen.birde tarayıcı ayarlarını default yapın dio ama sen sıfırladım demişsin eğer buda sorunu çözmezse güvenli modda pc tarat ve umarım çözüm sağlar.

HTML