tanımanız içinn..

fulin

New member
adım fulin siteye akadaş tavsiyesi üzerine üye oldum ve şimdi kendimi tanıtmak istedimm.. umarım güzel ve seviyeli arkadaşlıklar kurarızz.. şimdiden teşekkürler..

ikRa

Banned
fulin hoş geldin iyi forumlar ilginç bir ismin var yanlış harfemi bastın yoksa adın fulin mi :p

fulin

New member
αƒιℓℓιм' Alıntı:
fulin hoş geldin iyi forumlar ilginç bir ismin var yanlış harfemi bastın yoksa adın fulin mi :p
sağol hoşbuldum..teşekkür ederim sanırım hoşuma gidecek gibi görünüyo bu site artı klavyey çok dikkatli bakarak yazdım adımı kii fulin yerine tülin olmasın diye ama adım fulin gerçekten anlamı da cennet çiçekelri ben bu ismi duyduğumda çok beğenmiştim o yüzden ikinci adım diyebilirm... afillim de çok yeni bir isim dimi??

ikRa

Banned
fulin' Alıntı:
sağol hoşbuldum..teşekkür ederim sanırım hoşuma gidecek gibi görünüyo bu site artı klavyey çok dikkatli bakarak yazdım adımı kii fulin yerine tülin olmasın diye ama adım fulin gerçekten anlamı da cennet çiçekelri ben bu ismi duyduğumda çok beğenmiştim o yüzden ikinci adım diyebilirm... afillim de çok yeni bir isim dimi??
güzelmiş isminin anlamı fulin öğrenmemiz iyi oldu
afillim de yeni değil aslında afi kökünden türemiş afi=caka,çalım,fiyaka,gösteriş...
Bkz:Türkçe Sözlük..:sigara:

firatay

>>>> ALESTA
Aramıza Hoş Geldin

alish

вυяαq αℓι&#1
HojgeLdin.....

RuTH

Altın Üye
WeLLcome to HackHeLL

Sercinho7

Dark Side of Creation