tamsa.com.tr bakarmısınız arkadaslar

AgResiFe

New member
arkadaslar benm tamsa.com.tr böyle bi sitgeye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim asp olmasa iyi olur eger biriniz bakıpta elinizde arsivinizde de varsa sevinirim saygılar:saskin

milton03

New member
benim de google.com a ihtiyacım var ? Ne biçim iş bunlar. Script bul kodlama yap geliştir istedigine çevir.

ayazhacker

New member
benim de google.com a ihtiyacım var ? Ne biçim iş bunlar. Script bul kodlama yap geliştir istedigine çevir.
bu işler buna dondu azizim :)
paylaşımın anlamı kaydı warezin tadı kactı . Warez kodu al sistemi al incele kendine bir ders cıkar editlemeye calıs diedir.
ha bu arkadası tenzih ederek soyluyorum. Bazıları da tasarımcı kisvesi altında sipariş alıp yaparız abii mantıgı ile forumlar arayıp aynen dikkat aynen musterisine veriolar.
işler cok degişik
google.com :D ben de yahoo.com ihtiyacım var diyeyim :D:D

murat.sac

New member
Arkadaşım anasayfa.html diyor. Sanırım site html ile yazılmış.Html dosyaları bilgisayarına çekebileceğin bir program var. Ben kullanıyordum aynen indiriyor siteyi :D alır kurarsın işte bunu.

DeLaLeT

New member
Arkadaşım anasayfa.html diyor. Sanırım site html ile yazılmış.Html dosyaları bilgisayarına çekebileceğin bir program var. Ben kullanıyordum aynen indiriyor siteyi :D alır kurarsın işte bunu.
Site bir Flash çalışmasıdır.

Bu paylaşımı isteyen arkadaş içinde önerim, Google'ye "Flash Template" yaz arattır, bulduğun template leri indir vede Macromedia Flash programları desteği ile kendine göre güzenleyebilirsin.

pride

New member
ya web tasarımı denen şey öldü artık warez çıktı mertlik bozuldu
web tasarımı için programlar dışında script dağıtımı yasak olsa milletin emeğide boşa gitmese hadi milletde bişi öğrense web tasarımı için programlar serbest olsun millet karıştırsın bişiler öğrensinde ben bugune kadar 6 farklı sistem yazdım birinin burda böyle ya ben şu siteyi istiyorum bana bulacak olan varmı dese bulsalar varya öyle bi söverim ki şahsen içimden o herife karşıki dağlar yıkılır yapılan şey çok ayıp bişi çalışın uğraşın benim bu çalışmalarım küt die olan bişi değil bunda bari tüketim toplumuna dönüşmeyin çalışın çabalayın hazırcılığa bu düzene alet olmayın. Hazır kullanmayın demiyorum gidin joomla kullanın phpnuke kullanın vivvo kulannın dle kullanın ama adamın kıçını yırtarak yazdığı sistemi gelipte burda kullanmayın bundan para kazanıyo insanlar sizin gibiler sayesindede ya adam siteyi 100 liraya yapıyo senin farkın nede 300 liraya yapıyosun dediğinde ben zaten sinirleniyorum olmayan piyasayı dahada beter hale getirmeyin....Yürüyün Gidin işinize :)

Google :D Yahoo :D Yok bende msn istiyorum :d o daha güzel :) :D Böyle devam :) google ı bile bulursunuz siz bu gidişle....;) Mesaj gırgırcı arkadaşlara değil mesaj bu mesajı yazan ve bu olaya alet olanlara :mad:

HTML