Tamamen gercektir....

kocero

New member
Sene 1999 yılınının bir Nisan aksamıydı.. Yusufun cd ve dergi satan güzel bir yeri vardı. Ogün hersey yolundayken içeri bir kız girdi. Önce cdleri karistirip beğendiği cdleri aldı.

O günden sonra Yusufun aklına Selmanın yüzü mıh gibi cakıldı. her gecen gün yasemini bekler oldu...

Günler gectikce Selma gelmez olmuştu ve artık ümidi kesmeye basladı Yusuf.. işte bir salı günü ansızın Selma cıkıverdi karsısına.. Evet o gelmişti...
O melek yüzlü mavi gözlü tebessümle bakan Selma gelmişti.....
Selma da ondan hoslanmıstı kimbilirki...

Günler gectikce Selma daha sık ugramaya basladı birbirlerinin gözlerine bakmalar yürek yansımaları derken isimlerini ögrendiler birbirlerinin.. Ama asla ileri gitmedi sadece birbirlerinin isimlerini ögrenmekle kaldılar Cd ler hakkında konusuyorlardı sadece. Selma begendiği müzik türlerini ve dinlediği sanatcıları anlatıyordu ve her markete gelişinde yusufa bir cd getiriyordu.. Belkide paylasmak için......

İkiside cok utangactı ve birbirlerine bir türlü acılamamıstı. Sadece gözgöze geldiklerinde Selma elindeki cd leri yere döküyor ve heyecanlanıyordu. Yusuf ise daha beter bir durumdaydı O herseyi eline yüzüne bulastırıyodu...

En Sonunda Yusuf dayanamayıp annesine konuyu actı:
Anne bir kız var adı yasemin cok hos cok tatlı izin verirsen buraya getirmek istiyorum dedi...

Annesi tabiki dedi her zaman beklerim oglum. Mutlulugun Mutlulugumdur.....

Yusuf dayanamadı ve Selmanın devamlı aldıgı cd bölümüne bir not bıraktı:

Merhaba adım Yusuf sizden cok hoslandım cep numaram 0532.........
sizi bir aksam annemle yemege bekliyorum.....

Yazılan notun üzerinden bir hafta gecmesine ragmen Selma hiç ugramamıstı markete... Cünki Hacettepe Üniversitesinde öğrenciydi kendisi ve vizeleri vardı o yüzden gidemiyor, devamlı ders calısıyordu ama aklındanda Yusuf hiç çıkmıyordu....

Vizeler bitince Selma ertesi gün soluğu cd markette aldı. Ama oda ne?
kapıda bir yazı yazıyordu.. Cenaze nedeniyle işyerimiz kapalıdır..
Selma heralde bir akrabasıdır felan diye düsündü. Ertesi gün market yine kapalıydı ve ertesi gün yine kapalı...
Selma iyice huzursuzlanmaya baslamıstı ve dayanamayıp Yusufun evinin adresini buldu ve gitti...
Kapıyı yüzü ağlamaktan iyice mahvolmus yaslı bir teyze actı. Kendisine Yusufu sordu. Anneside:
Ah kızım Yusufum 3 gün önce trafik kazasında öldü.... dedi..

Selmanın basına kaynar sular dökülmüştü. İçi içini yiyor kugulu parka gidip saatlerce ağlıyordu. Ama niye aglıyordu acaba?? Sebebini kendiside bilmiyordu sadece yüreği biliyordu. Aklında sadece Yusufun o zeytin gibi gözleri vardı.......

Aradan bir ay gecmiş ve hayat normale dönmeye baslamıstı. Annesinin yüreğindeki fırtınalar azalmıs ve artık gözyası dökmüyordu.. Yusufunun odasina girdi kalan esyaları toplamak için. Herseye dokunuyor ve için için parcalanıyordu.... Gardorabını actı. Elbiselerini düzenlerken yere birsürü cd düstü... Cd lerin birinin içini actı ve bir not cıktı:

Merhaba adım Selma sizinle tanısmak istiyorum cep numaram 0532.......
Baska bir cd acti orda da:
Sanırım benden hoslanmadınız neden cvp vermiyosunuz?
Baska bir cd actı:
Sizinle bir aksam yemegi yermiyiz? Annemle tanıstırmak istiyorumda.....

free!

artık yok...
Ķιzιℓαкяєק' Alıntı:
yani de güzel sanatlar la alakası ne?​
vaaay bölümüne sahip çıktı dicem ama nesse :)

Spide®

New member
çok güzel ya saolasın ...

kocero

New member
Ķιzιℓαкяєק' Alıntı:
yani de güzel sanatlar la alakası ne?​
haklısın elbet nereye açacağıma karar veremedim ama hikaye de en güzel sanattır bence yanlışlık olmuşsa özür dilerim umarım arkadaşlar gerektiği yere taşırlar

react

Admin
Süper Moderatör
çok güzel ya :'( duygulandım
hiçbirşey için geç kalmamak lazım : (
saolasın paylaşıtğın için

cizrabota

New member
çok güzel gerçekten aynen inan çok duygulandım+teşekkürler

iyide selma kim? yasemin kim...
kardeşim hikayeyi madem kendine uyarladın son kez bir kontrol edemezmiydin. bi selma bi yasemin...
allah allah..

kocero

New member
ismailcaliskan2000' Alıntı:
iyide selma kim? yasemin kim...
kardeşim hikayeyi madem kendine uyarladın son kez bir kontrol edemezmiydin. bi selma bi yasemin...
allah allah..
hikayeyi kendime uyarlamış değilim bunu ben yazmadım sadece okudum hoşuma gitti paylaşmak istedim senin taktığın bu yani yasemini selma olarak düşünürsün biter cok okumaya meraklıysan zaten anlarsın yanlışlık olduğunu

HTML