Tamamıyle Şikayet!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dingiltere

New member
bakın arkadaşlar herkes gibi bende bu sitede bu ortamda nasıl konuşulması gerektiğini biliyorum ama knight online bölümündeki bikaç arkadaşımız bitanesi sanırım mod!(şaşırtıcı di mi?) mobidik galiba 32 yaşındaymış onu delirtmicekmişim kaşırmış beni :) yaptığım da bişi olsa!!! yazışmalarımız silinmiş kanıtım yok elimde ama şu modları seçerken kaliteli insan olsun ya bari ona dikkat edin mesaj ya da teşekkür sayısına değil!!!

teşekkürler....

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
modlar seçilirken mesaj ve teşekkür sayısına bakılmıyor bildiğim kadarıyla.

ama kim olursa olsun (user, mod veya smod) konuşmalarına ve site içindeki tutum ve davranışlarına dikkat etmeli diye düşünüyorum. ediyorlardır sanırım ben modların ters davranışlarına rastlamadım.

BaHooo

Banned
sonsuzluğa' Alıntı:
ama kim olursa olsun (user, mod veya smod) konuşmalarına ve site içindeki tutum ve davranışlarına dikkat etmeli diye düşünüyorum. ediyorlardır sanırım ben modların ters davranışlarına rastlamadım.
Sonsuzluğa Katılıyorumm.. Bende rastlamadım.. Bizim Modlarımız Kaliteli İnsanlar..

react

Admin
Süper Moderatör
20 dakikadır pmleşiyoruz ama anlaşılan sen benim söylediklerimi anlamamışsın, sana birileri hakaret yapmışsa bunu gayet tabi burada bizlerle paylaşırsın ve gereğini yerine getiririz, sen ne yaptın peki ? sana yakışıksız yazı yazanlara aynı şekilde karşılık verdin. Ok yaydan çıktıktan sonra burada kimseyi şikayet etmeye hakkın yok hele ki biz muhattab alıp bazı şeyleri anlatmaya çalışmışsak, forum yönetiminde adaletin özümsenmiş olduğunu özel mesajda da belirttim , bu kanıya bir olaya bağımlı kalarak değil forum genelinde göz gezdirerek sahip olabilirsin, konu kapanmıştır, bir daha ki sefere , ya kalemi önceden bizim elimize ver , ya da yazmış olduklarının arkasında dur , gereğini yerine getir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML