Takım

mezarrrrr

New member
arkdaşlar biz bir takımız bu site olarak.Çoğu kişi birbirini tanıyor ve güweniyor.Bu takımı biraz daha özelleştirerek Cyber warrior ws. gibi gruplandırabilirmiyiz görüşlerinizi almak istiyorum :melek

DirtyFaCe

New member
aslında super olurr ama bu sekılde olmaz 1000 msj sınırı getırılırse o bolumu gormek ıcın dehset OLurr..

mezarrrrr

New member
evet böle forumda güwenilir üyeler ve moderatörlerin sectiği üyelere özel şifre gönderilse forumlardan bu bölüme girerken bu şifre ile girsek veya güwenilenler girselr güsel bi fikir

Hacker-22

Atam izindeyiz!
bencede güzel olur ama mesaj sınırı arkadaşların dediği gibi sorun olabilir mezarrrrr arkadaşımızın dediği gibi şifreyle birşeyde yapabilirler veya üyelik tarihine bakarak o da fena olmaz

mezarrrrr

New member
bu öyle bi grup olmalıdır ki üyelerden birisinin rahatsız eden birisi olursa mesela ona hep birlikte saldırılmalıdır.moderatör ler böle bişey düşünürseniz yapmayı güsel olur.

DirtyFaCe

New member
yok reactor seyhulıslam olsun o kımı derse onu hacklerız hep bereber :D
hacklenecek sıtelerı de o belırlesın :D seyhulıslam nasılsa :D turk_hard da sancak beyi :D
hellboy736 da oynak beyi :D:D bende padisah :D:D

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
daha evvelden böyle bir oluşum yapılmaya çalışıldı site bünyesinde.. fakat özellikler bu

işle ilgili yöneticilerimizin yogunluğu sebebiyle, böylesine fazla vakit ayırılması gerekn bir

konuya ilgi gösteremediler, ben de dahil..

ayrıca hackhell, artık hack işlerinden çok öte, geniş bir çevreye hitap eden büyük bir forum..

yalnızca hacking ve bilgisayar üzerine yoğunlaşmış forum siteleri ile karıştırılmamalıdır.. bu

sebepten, adının illegal işlere karıştırılamaması da gerekir..

eğer site içerisinde tanışıp bu tarz bir grup kurmak isteyenler olursa (forum adının

karıştırılmaması koşuluyla) konuyu tartışıp herkes bilgisini ve ilgi alanını ortaya dökebilir.

tanışmanız için bu alanı kullanabilirsiniz, ben de elden geldiğince desteğimi veririm.. ama

yukarda belirttiğim koşullar da göz önüne alınırsa.. aksi taktirde izin veremeyeceğim şeyler

ortaya çıkacaktır..

emre.bjk

New member
Ben HackHell.com'i Turk_Hard'in anlatigi gibi tanidim ve öyle devam etmesini isterim..illegal islerle HackHell'in isi olmaz OLAMAZZ

mezarrrrr

New member
yani böle bi grup oluşturup birbirimizi korumaktan bahsediyorum agresif olup herkese saldırmıcaz yani ama ben sadece görüşlerinizi almak için açtım bu konuyu

HTML