Tabutuna sesli mesaj yağıyor

nedensiz35

New member
Üç yıl önce ölen ve cep telefonuyla gömülen adama sevenleri hala sesli mesaj gönderiyor.

ABD'nin New York kentinde, 3 yıl önce hayata veda eden ve çok sevdiği cep telefonuyla defnedilen bir avukata, sevenleri hala sesli mesaj bırakmayı sürdürüyor.

New York medyasının haberlerine göre, 3 yıl önce pankreas kanserinden ölen John Jacobs'ı, ailesi tam şarj edilmiş cep telefonuyla toprağa verdi.

Müteveffa gibi avukat olan eşi Marian Seltzer, kendisi ve sevenlerinin John Jacobs'a sesli mesaj gönderebilmeleri için cep telefonuyla toprağa verdiği kocasının aylık 55 dolarlık faturasını ödemeye devam ediyor.

Düzenli mesaj bırakan Seltzer ve iki oğlu, numarayı aradıklarında şunu dinliyorlar: "Merhaba. John Jacobs'ın sesli mesaj kaydına ulaştınız. Bip sesinden sonra mesajınızı bırakın ve ben sizi geri arayacağım."

"Bazı insanlar tanrıyla konuşur. Ben mütevffa kocamla konuşuyorum" diyen Seltzer, eşinin sesli mesaj kaydına sürekli spor haberlerini ve oğullarının nasıl olduğunu bildiriyor.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/10630089.asp?gid=229

Aktuğ

Altın Üye
1-hangi telefonun sarji 3 yil gider
2-manyakmi lem bu kadin.boyle sacmaliklarla ugrasacagina tovbe etsin haciya gitsin

Newwave

Altın Üye
İlginç bir durum cep telefonu'nun şarjı çok uzun zaman önce bitmesine rağmen demekki
manevi olarak bu şekilde huzur buluyor ailesi ve sevenleri saygı duyarım bilgi için tşk.

ManigatöR

PlaYboY 69
1-hangi telefonun sarji 3 yil gider
2-manyakmi lem bu kadin.boyle sacmaliklarla ugrasacagina tovbe etsin haciya gitsin

Kanka şarj tabiki bitmiş zaten o yüzden sesli mesaj bırakabilirsin

Aradığınız kişiye ulaşılamıyor bip lütfen sesli mesaj bırakın hesabı :goz:

ilginç ama güzel bence kadın çıldırmış olmalı durmadan kocasının sesini dinliyor kayıttan

HTML