tablet pc seçiminde yardım.

kawa636

New member
temiz 2.el yada sıfır tablet pc almayı düşünüyorum
2.el olarak hptx 1225 buldum 1000ytl. casper var 3gb ram duo işlemci fln yalnız forumlarda araştırdım ısınma sorunu ve kilitlenme gibi sebeplerden önermiyolar. ayrıca ekran kalitesininde çok soluk olduğu söleniyo. aranızda kullanan bana tavsiyede bulunabilecek olan arkadaş varmı. max 1400ytl ayırabildim

yardımlarınızı bekliyorum

kawa636

New member
arkadaşlar yokmu yardımcı olacak kimse. tabletpc kullanan yada kullanmış olan. forumları kurcaladıkça tablet pc lerde dahada soğuyorum. şu ısınma problemi yüzünden. amd işlemcili laptoplardamı sadece bu sorun. intel tabanlılardada aynımı. yardım lütfen

kawa636

New member
arkadaşlar. kimse yardımcı olmadı ama ben hp tx1125ea aldım. sabahtan akşama kadar açık tuttum. hiçte öle el yakıcı bir ısınma olmadı. fanı oldukça sessiz çalışıyo. dvd izledim. divx izledim. mp3 dinledim en ufak takılma yapmadı. dokunmatik ekranıda sorunsuz sadece yazı yazarken bazı harfleri tanımlıyamıyo. ve bişi cizerken yice bastırmak gecekiyo ejkrana yoksa atlıyo. çok hoşuma gitti. elimden düşüremedim bütün gün. ayrıca eski oyunlardan denedim tonyhawk pro skater. max payne 2 sorunsuz oynattı en ufak takılma olmadan. kısacası şuan çok memnunum. bi sorun yaratırsa yine buradan paylaşırım. dokunarak pc kullanmak ayrı bir zevkli

HTML