Taş atan Kişiler..

p432

New member
Taş atan piçler!..

Niğdeli Amerikancı para babasının TV’si, Apo’nun at uşaklarından bir çakalı “ilçe başkanı” diye çıkarıverdi ekrana, o da önce şu sokakları yakan çakal sürüsünü haklı çıkarıverdi!..
Çünkü “sayın” Apo’ları öyle istemiş!..
Herif (Malum çetenin ilçe başkanıymış!!) açık seçik böyle söyledi.. Şu p****lerin sokaklara sürüldüğü olayları Apo istemiş!..
Çünkü “sayın” eşkıya başı muhatap alınmıyormuş ve yol haritası açıklanmıyormuş!..
Bir de, İmralı’da beş milyon dolar harcanarak kendisi için yapılan yeni “makamı” beğenmemiş efendi hazretleri!..
Niğdeli Amerikancının televizyonunun programcı müsveddesi, çete sözcüsü çakalın söylediklerini müdahalesiz aktararak milletin (dinleyenin) kanını oynatıyor!..
Tezgah budur, hıyanet koalisyonu da budur işte..
Düşman diye sadece PKK’ya bakmayacaksın dahilde de..
Bu sermayenin kreması kodamanlar da, iplerini tutan Batının emri ile, PKK çetesi dahil tüm haşeratın işbirlikçisidir.. Hiç olmazsa PKK açıktan “düşmanım” diyor.. Bunları kollayan malum sermaye acentası ABD’ci AB’ciler sinsi düşmandır!.. Truva atlarıdır.. Misal 30 Ağustos’ta müthiş ulusalcı, 10 Kasım’da herkesin önünde Atatürkçüdürler.. İnanmayan açsın ellerindeki mevkuteye, o günlere baksın... Ama hemen akabinde de asli işlerine, ülkeyi yeni Sevr’e hazırlamaya dönerler, Batılı efendilerinin emri ile!..
Bu anlattığım da ol babda bir ara üründür!.. Sokağa sürülen PKK’lı çakalların “haklı” olduklarını aşılamaya yönelik bir çaba.. Son günlerde hız verdikleri bir konudur.. İzmir üzerinden Cumhuriyet, Atatürk tutkunlarına saldırıyorlar, İzmir’i basan eşkıyayı aklamaya uğraşıyorlardı. (Ayağı çukurdaki imparatorun gazetesindeki kevaşenin yazıları örnektir!!)
Şimdi sıra “taş atan p****leri” aklamada!..
Malum onlar sabi sübyandır!.. (7-10 yaşlarındaki harbi sübyanlar bir yana onlara sözüm yok, onları sokağa süren alçakların seviyesidir bu kahpelik.)
17 yaşındaki sübyanlar!..
Ne olduğunu biliyoruz... AB bastırması ile de 17 yaşındaki eşkıyanın yakası kurtarıldı, çocuk muamelesi görmeleri sağlandı...
Şimdi bu “17 yaş sübyanların” icraatlarını sindire sindire izliyoruz!!
Yaparlar tabii!.. Yapınca başlarına bir iş gelmiyor ki!! Dahası onları sokağa sürenlerin sonsuz vaatleri var kendilerine!.. Türkiye’yi ele geçirince hepsine zenginlikler sunulacak, bol keseden vaat bu!.. Bunlar da Panço Villa’nın avantacı biraderinin hayaliyle, parsa kapmak için saldırıyor Türk halkına!..
Demokratiktirler ya çakallar!..
Pardon sabiler!..
Piçler!!.
Derim böyle!.. Belediye otobüsündeki 17 yaşındaki kızın üstüne molotof atarak, genç kızın hayatını yakanın tanımı budur.. Piç..!
Adam, çoluğunu çocuğunu arabasına almış, bayram ziyaretine gidiyor.. Çocukların da içinde olduğu araca molotof atıyorlar!! Nedir bunlar, hadi siz söyleyin..
Vatandaşın ekmek teknesi bakkal dükkanlarının camını çerçevesini aşağı indiriyorlar, neden?.. Çünkü bu sokağa salınan sabiler, karaktersiz, on çocuklu sapkın aile yapılarının ürünleridir ve meslek olarak kap kaç, hırsızlık, yankesicilik, her türlü ahlaksızlık üzerine eğitimlidirler!..
PKK maskesi de, adiliklerini perdeleme, günahlarına gerekçe sunmada kullandıkları alçaklık ürünü..
Bunlar su sıkmakla itlaf olur mu?!
Olur diyen, bu çakal sürüsünün karakol basmaya uzayan cüretinden ders çıkarsın.
Size de iyi uykular paşa hazretleri!..

kaynak

III. Göz

Altın Üye
senin gibi akılsızlar taş atan çoluk çocuğa sövmeye devam ederse onlarda taş atmaya devam eder.Bu sonsuza kadar sürer sizin bu zihniyetiniz değişmediği sürece.İnsanların pkk ya sövmesi isteniyoki pkk devam etsin.Küfrettiğiniz sürece pkk devam edecektir,küfredip destek veriyosunuz haberiniz yok..Küfretmeye devam şehit vermeye de devam..

p432

New member
dabi dabi
biz küfrettiğimiz için taş atıyorlar
başka hiçbir sebebi yok
askeri vurma sebepleri
bebekleri bile kurşunlamaları
öğretmenleri kaçırıp katletmeleri
40 bin cana sebep olmaları
sırf biz küfrettiğimiz için
alkışlıyorum sizi...

Bybordo

New member
bende molotof hazırladım ... silah ta aldım . taş sopa doldurdum evi .. sapan misket te war. anam avradım olusn bi eylemlerini görim ibiizim çevrede ne var ne yok üstlerine atıcam...
baksınlar yanmak nasıl bi duygu taş acısı misket acısı bide onlar hissetsin .

gokmnalt

New member
senin gibi akılsızlar taş atan çoluk çocuğa sövmeye devam ederse onlarda taş atmaya devam eder.Bu sonsuza kadar sürer sizin bu zihniyetiniz değişmediği sürece.İnsanların pkk ya sövmesi isteniyoki pkk devam etsin.Küfrettiğiniz sürece pkk devam edecektir,küfredip destek veriyosunuz haberiniz yok..Küfretmeye devam şehit vermeye de devam..
küfür de edeceğiz analarınıda belleyeceğiz gel de engelle bakalım artist pkk lı ağzıyla konuşma o veledi zinalarını9n kökünü kurutacağız sabrımız taşıyor sabrımızın taştığı gün kürt leşiyle dolacak çöplükler

zerkli

New member
zaten yapılmak istenen de o.

yıllardır alevi-sünni, sağcı-solcu, kürt-türk savaşı çıkarılmak isteniyor bu topraklarda.

nedeni açık. BOP. yani büyük ortadoğu planı. bu plan 1950 lerde amerikada yapıldı ve saat gibi işliyor. ve bizim ülkemizin başbakanı ne acı ki bu planın eş başkanı olduğunu gururla söylüyor.

alın size bop haritası. bakın bakalım başbakanımız neyin eşbaşkanıymış.

şimdi bu atılan taşlar, molotoflar biraz daha anlam kazandı mı zihninizde?

herkes aktör, sahne türkiye, yöneten amerika.

bize düşen: iyi seyirler.

coolortix

New member
hay ağzınıza sağlık.ne güzel döktürmüşsünüz.bu rain denilen şahsiyet neden gocunduki.acaba bu saydığın sıfatlardan birisi yarasına mı dokundu.niye üstüne alınıyo.

hnnbllctr.

New member
Suç çocuklarda değil ki. Onlar yap denileni yapıyorlar, akılları mı yeter taşı nereye attıklarına, oyun oynarcasına savururlar taşları. Suç biraz devlette; ki soruna karşı tavrını net bi biçimde ortaya koymuyor, kaçak dövüşüyor. Suç biraz muhalefette; ki yapılmak istenen açılıma karşı çıkıyor, bütün yükü iktidara atıp prim yapmak istiyor. Suç biraz da bizde; ki bütün kürtler terörist değildir diyemiyoruz, oyuna gelip bütün doğuyu suçlu görüyoruz.
Suçun en büyüğüyse o çucukların ellerine taşları verenlerde. Doğudaki halkla geri kalan Türkiye'yi aynı anda galeyana getirebilenlerde. Suç her an alevi körükleyenlerde..

ramo46

New member
Taş atana değil attırana,attırtanlara bakmak lazım...
Lanetliyorum onları...Biraz düşünmek lazım,,,

mazallah açıkça yazmıyorum ama sonuçları daha
vahim yerlere varabilecek olaylara çanak tutmayalım.

Ama ne yapalım diyenler olabilir,,,Siyasetçiler ne zaman
çıkarlarını bir kenara bırakır Vatan Millet için bir şeyler
yapmanın önemini kavrarsa o zaman çözüm olur.

AnaToLiaN

MeCCaH
polise askere taş atan...aateş atan çoluk çocuktan ne hayır gelir ...küfür de edeceksin...lanette okucaksın sen de savunmaya gecmissin...tv izlemiyosun heral...

TraFoo

Banned

Yuppiiiiiiii işteee buuuu işte beni anlayan biriiii, ben çoluğa çocuğa küfretmiyorum ben onların allahına kitabına duaaa ediyorum ....onların sayesinde dinciyi haini şerefsizi daha net görebiliyoruz demiii tabikiii duaa edicezzz köküne kadar duaaa devammm...

TraFoo

Banned
zaten yapılmak istenen de o.

yıllardır alevi-sünni, sağcı-solcu, kürt-türk savaşı çıkarılmak isteniyor bu topraklarda.

nedeni açık. BOP. yani büyük ortadoğu planı. bu plan 1950 lerde amerikada yapıldı ve saat gibi işliyor. ve bizim ülkemizin başbakanı ne acı ki bu planın eş başkanı olduğunu gururla söylüyor.

alın size bop haritası. bakın bakalım başbakanımız neyin eşbaşkanıymış.

şimdi bu atılan taşlar, molotoflar biraz daha anlam kazandı mı zihninizde?

herkes aktör, sahne türkiye, yöneten amerika.

bize düşen: iyi seyirler.

Çıksın ......kopacağı yerden kopsun ......yeni bir devlet kurarız adınıda Türkiye Cumhuriyeti değil TÜRK CUMHURİYETİ yaparız ne kadar embesil hödük hain varsa temizleriz.

Kutlu günlerin yakın olduğuna inanıyorum ve kendimide buna göre hazırlıyorum .Allah izin verirse fesat yuvalarına yıldırım gibi düşeceğim , görecem o zaman beş vakit hödüklük yapanları iki torbaya kendisini satanları ......

VolkaN

Altın Üye
yorumlarınızda daha sakin olun arkadaslar uyarımı dikkate almanızı tavsiye ederim

antiochia

guard
eskiden karının eteği altına saklanmak değimi vardı. şimdi ise taş atan çocuğun arkasına saklanma deyimi. alın size açılım.

atn42

New member
Suç çocuklarda değil ki. Onlar yap denileni yapıyorlar, akılları mı yeter taşı nereye attıklarına, oyun oynarcasına savururlar taşları. Suç biraz devlette; ki soruna karşı tavrını net bi biçimde ortaya koymuyor, kaçak dövüşüyor. Suç biraz muhalefette; ki yapılmak istenen açılıma karşı çıkıyor, bütün yükü iktidara atıp prim yapmak istiyor. Suç biraz da bizde; ki bütün kürtler terörist değildir diyemiyoruz, oyuna gelip bütün doğuyu suçlu görüyoruz.
Suçun en büyüğüyse o çucukların ellerine taşları verenlerde. Doğudaki halkla geri kalan Türkiye'yi aynı anda galeyana getirebilenlerde. Suç her an alevi körükleyenlerde..
sadece bir cümlene katılıyorum
bütün kürtler terörist değil
ama...
teröristlerin neden hepsi kürt
ve şehirdeki yardakçıları
en son serapı molotoflayanlar göçmenmiydi
dün tokatta 7 mehmetçiği şehit edenler aydın efelerimiydi yoksa
tatlı su demokratlığına ve illada desteklediğimiz parti yaptı diye açılımı körükörüne desteklemeye gerek yok
kürtler bu ayrımcılığı kendileri istediler
cumhurbaşkanı başbakan bakan milletvekili olabildikleri bir ülkede 30 yıl boyunca terörü alenen destekleyerek bugüne getirdiler
halkların kardeşliği diye diye geldiler bugünlere
bugün pkk yı savunan partiye oy verenlerde meclise taşıyanlarda kürtler
ve bugün halklardan birisinin KALLEŞLİĞİ PERDELENİYOR HER GÜN
ve akpliler ile yandaşları
pklı olmayı suç olmaktan çıkardılar
ama
emekli kuvvet komutanı olmak suç oldu bu memlekette

TARİH HERŞEYİ YAZIYOR
KİMSE MERAK ETMESİN
DAĞDAKİ ÇAKALLARIN KELLESİ ALINIR
OVADAKİ LEŞ KARGALARI KOVALANIR
GÜN GELİR DEVRAN DÖNER
BİRİSİ DENİZALTIYLA KAÇMIŞTI
BAZI VATAN HAİNLERİDE OĞLUNUN GEMİSİYLE KAÇAR
YÜREĞİNİZİ FERAH TUTUN
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR VE ÖYLE KALACAKTIR

hnnbllctr.

New member
sadece bir cümlene katılıyorum
bütün kürtler terörist değil
ama...
teröristlerin neden hepsi kürt
ve şehirdeki yardakçıları
en son serapı molotoflayanlar göçmenmiydi
dün tokatta 7 mehmetçiği şehit edenler aydın efelerimiydi yoksa
tatlı su demokratlığına ve illada desteklediğimiz parti yaptı diye açılımı körükörüne desteklemeye gerek yok
kürtler bu ayrımcılığı kendileri istediler
cumhurbaşkanı başbakan bakan milletvekili olabildikleri bir ülkede 30 yıl boyunca terörü alenen destekleyerek bugüne getirdiler
halkların kardeşliği diye diye geldiler bugünlere
bugün pkk yı savunan partiye oy verenlerde meclise taşıyanlarda kürtler
ve bugün halklardan birisinin KALLEŞLİĞİ PERDELENİYOR HER GÜN
ve akpliler ile yandaşları
pklı olmayı suç olmaktan çıkardılar
ama
emekli kuvvet komutanı olmak suç oldu bu memlekette

TARİH HERŞEYİ YAZIYOR
KİMSE MERAK ETMESİN
DAĞDAKİ ÇAKALLARIN KELLESİ ALINIR
OVADAKİ LEŞ KARGALARI KOVALANIR
GÜN GELİR DEVRAN DÖNER
BİRİSİ DENİZALTIYLA KAÇMIŞTI
BAZI VATAN HAİNLERİDE OĞLUNUN GEMİSİYLE KAÇAR
YÜREĞİNİZİ FERAH TUTUN
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR VE ÖYLE KALACAKTIR
Acaba diyorum bazen, ben mi yanlış düşünüyorum. Hayır demokratlık meselsi değil, parti desteklemek hiç değil. Her zaman en tanınmamış partilere oy verdim, suç ortağı olmıyım diye.. Mesele ülkeni sevme meselesi, mesele ülkeni parçalatmama meselesi, mesele yüzyıllardır beraber yaşadığın adamların hepsinin şimdi vatan haini görülme meselesi.

Kürtlerin hepsinin terörist olmadığına katılıyorum diyorsun, sonra da Kürtler ayrımcılığı kendileri istedi, pkkyı alenen destekledi diyorsun. Tutarsızlık yok mu? Ben birşey daha söyliyim sana, belki bilmiyorsun. Teröristlerin hepsi de Kürt değil, ne acayip!

Çıkarım yok bu meseleden, hangi parti geldiyse zaten sömürüldük. Siyasetöi de değilim ki para girsin cebime. Biri adına konuşmuyorum ki makam elde edeyim. Ülkem adına kendi düşündüklerimi söylüyorum. O çocuklar suçsuzdur. Ülkemiz üzerinde oyun oynayanlar, bu oyuna göz yumanlar, oyuna hep tek açıdan yaklaşanlar suçludur.

Gelelim hükümete. Hükümet çok fazla iş yapmaya kalktı. Çoğu sorumluluğun altından öyle veya böyle kalktı. Hataları da oldu tabii ki, buraya iktidarı savunmaya gelmedim. Şimdi altına girdiği iş çok büyük, gerçekleştirilmesi çok zor bir iş. Gerçekleşirse Türkiye bugüne kadar olmadığı kadar da rahatlar. İki dakikacık sıyrılın ön yargılarınızdan ve düşünün yeterli. Bu rahatlamayı istemeyenler de var tabii ki. Zira bugün onu bunu bahane edip eylem yapanlar, gencecik kardeşimi öldürenler, askerimi şehit edenler de onlar. Türkiye'nin rahat olmamasından çıkarı olanları yani. Her kaos ortamından kar sağlayanlar. Lütfen mantıklı olalım ve oyunu görelim. Bu ülkemiz için gerçekten çok önemli..

HTML