Tıklama Başına Gelirmi Elde Ediyorsunuz? Reklamlarınızı Otomatik Tıklatın...

Cracker_Kirpi

New member
Arkadaşlar Autohits.dk Adresini bu türde reklam işiyle uğraşanlar az çok bilirler ve bu sitenin turkçe versiyonu çıktı
sitenin Adı www.turk-surf.net

Sistem Henüz Başlatılmamış 300 üyesi Olunca tamamen Başlatılacakmış.İlk 15 üyeye hediye olarak kaliteli kullanıcılar seviyesinde başlatılmış bence hemen üye olun ve haber vermelerini bekleyin. Sistem Tamamen Türkçe Ve forum destekli.
Kısaca Özetleyim :Web Sitenize Reklam Aldınız Ama Tıklasınlar Kazan mantığı var. Bu site bu mantığı kapatıyo siz birilerinin sitesindeki reklama tıklıyosunuz(otomatik olarak) Başkaları da Sizinkine. Hade Kolay Gelsin Link Refsiz dir

chaglar

New member
çok yeni bi site girdim okudum ama hiç bu sitenin para vereceğini zannetmiyorum inandırıcı gelmedi

Cracker_Kirpi

New member
dostum paranı bu site ödemeyecek. Lütfen dikkatli oku yani şu şekilde açıklayayım. sen mesela hackhell le reklam anlaşması yaptın hackhell sana reklam barnerı verdi ve bu barnerada senin siteden geldiğini anlayabileceği bir linkini verdi mesela www.hackhell.com/=siteadı gibi işte bu sitenin linkini o verdiğin sitenin otomatik surf sayfasına yazıyorsun. senin gibi oraya üye olmuş kişilerde aynı yöntemi kullanıyor onlarda reklam linklerini yazmışlar. sen bir int explorer açıyorsun bu siteye giriş yapıyorsun ve starta tıklıyorsun başkalarının reklam sayfaları açılıyor tek explorerde aynı şeyi onlarda yapıyor zaten. yani sen onların reklamlarına tıklamış oluyorsun onlarda aynı zamanda seninkine ve bu işlem otomatik 30 sn bir oluyor bilmem anlatabildimmi? hemen bu site yeni para ödemez demeyin para ödemesinin bu site ile alakası yok ezbere konuşmayalım ltf okuyalım

a_boy

New member
güzel uygulama ..ben yabancı bi sitede görmüştüm..Türkçe olması da diger bir güzel yönü.. Güzel paylasım..

HTML