Tık Tık

hakkarealy

New member
Kör iğne deliklerinden aşınıp bakmak nafile gibi.
Hayata olmalı bu korku, değişecek sanırım, delinin güncesi gibi ilerliyor harfler. Birini yazdıktan sonra diğeri hazırda bekliyor.
Ne olacak?.. Devam ediyorum, ne yazacağımı merak ederek yazmaya. İmlayı bozup yaratıcılık çalışmaları mı yapsam, yoksa İngilizce şarkılar dinleyip anladığım kadarını geçip, anlamadıklarımı şekillendirsem, bir sonuca kavuşabilir miyim?
Sigara içip içmeyeceğimi, bir sigara içerken düşünmek gibi bu, zira sigara tiryakilerinin kafalarının sigara içerken daha iyi bastığı ortada.
Yazmaya devam ederken, yazıp yazmayacağımı da düşünebilirim.
Hayır!..
Sanırım bu farklı, sigara içerken zehirlenmek zorundaysak, yazarken de bir şeyleri irdelemek zorundayız sanırım. İrdeleme olmadan "yazı" olmuyor, yapamayacağım.
Hevesle "Bu ne" diye forum sayfasını açanların hezimeti olsun mu konu? Bu yazıya benzer şey devam ederse konu o olabilir...
Bu başlığı böyle devam ettirir, nabız ölçer ve gelecek sefere bu hezimet konusunu daha iyi değerlendirebilirim sanırım.
Neyse...
İçten değilim sanırım yazdıklarımdan, olay bu ki size işaret ettiğim korkum, konu belirlemememi zorlaştırıyor.
Ne söylense birinin canı yanar... Of of...
Vazgeçtim, yazmıyorum!

infatuate

İstirahatte
walla hiç bişe anlamadım yazdıklarından ama romantizme taşıyasım geldi =S

HTML