TİYATRO MODU(site yöneticileri ve herkes bi okusun)

hamlet1987

New member
şimdi baktımda arkadaşın biri atatürk moduna adaymış heralde tam okuyamadım hackhell yeniliklerin öncüsü bende 4-5 yıldır tiyatro ile ilgileniyorum bu konuda baya bilgim olduguna da inanıyorum şu anda türkiye de tiyatroya ilgi çok az hele hele bu sinemanın ve teknolojinin gelişmesi ile daha da azaldı ama tiyatroda teknolojiye uzak degil artık bunu en iyi örnekleyecek oyun civan canovanın ful yaprakları oyunudur tam bizim hayatımız anlatan bir oyun bu sanal alemi sözün kısası benim düşüncelirim şu bu arada daha önce başka bir yere daha açtım böyle bir konu tiyatro ile ilgili ama kimsenin ilgisini pek çekmedi tiyatro önemlidir hayatın sahneye aktarımıdır ne demiş atamız sanatsız kalmış bir toplumun can damarlarından biri kopmuş demektir ben çaba veriyorum kendi hayatımda tiyatro için düşündüm ve internet hayatıma almaya karar verdim ama düşündüm bu küçük olmamalı büyük olmalı hackhell de(sanal alemin büyük sitesi) tiyatronun ne oldugunu herkes bilmeli tiyatro büyümeli büyümeli büyümeli tiyatro herkes tarfından yüzeysel olarak bilinmemeli derinlemesine bilinmeli.

benim istegim şu böyle bir şey yapalım artık ben adayım buna oyun dagıtımı bir film dagıtımı gibi bir şey olmalı ama genede buna karar verecek olan bu sitenin başındaki insanlar sizden ricam bir düşünün eger olmayacaksa bile bana bir cevap atın insanı en çok üzen şey beklemek ve bir sonuç alamamak şimdiden teşekkürler

murat335

New member
daha cok yenisin belki ilerde olursun umarım paylaştıkca...........

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
paylasımlarını gordukce ve seni burada benimsedikten sonra neden olmasın ama daha cok cok erken biraz kendini forumda kanıtlamalısın diye dusunuyorum sevkini kırmak kesinlikle istemem ama kurallar işte...

saygılar iyi forumlar

HTML