Türkiyeyi Bedava Gezmek Istermisin

jamjam

New member
Odun ateşinde yemek yapmak,
Su bulunca çığlık atmak :))
Tanımadığın ?? kişiyle bir anda kader arkadaşı ( !) olmak,
Yolu sel götürdüğü için dağda planlanandan daha uzun kalmak ve bunu muhteşem bir eğlenceye dönüştürmek
Yorgun ayakları Kelebekler Vadisinin o turkuaz serinliğine bırakmak,
Güneşin batışını aspendostan seyretmek,
"İmkansız artık gidemem" dediğin anda yanlız olmadığını hissetmenle gelen güç
Köyde ikram edilen bir bardak buz gibi ayran,
Bulutlara bu kadar çok yakın olmak,
Tabağını, bardağını, selpağını,yorgunluğu ve tulumu paylaşmak
Dönüş yolunda kulağına eğilip "Hayatımın en güzel anlarıydı" diyen bir dostun elini sıkmak
Kumlarda çıplak ayak dans etmek..
Eğlenmek, çok eğlenmek...
Farkındalığa doğru atılan bir adım..
Kimbilir hangi krallarla kraliçelerin nefes aldığı topraklarda öğrenmek, öğrenmek...

BİZ HAZIRIZ !

TÜRKİYEYİ BİSİKLETLE DOLAŞMAK İSTİYORUZ SİZDE BÖYLE Bİ DÜŞÜNCEYE SAHİPSENİZ İLETİŞİME GEÇİN YAKIN ZAMANDA BÖYLE SUPER Bİ TUR YAPALIM YOL GÜZERGAHIMIZ OLAN HERYERDEN KATILABİLİRSİNİZ ÜNİVERSİTE ÖGRENCİSİYİZ ŞUAN 2 KİŞİYİZ SAYIMIZ 5 KİŞİYE ULAŞINCA BU TURU GERÇEKLEŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ KATILMAK İSTEYENLER FORUMDAN İRTİBATA GEÇERSE SEVİNİRİZ 17-25 YAŞ ARASI KATILIMLAR OLURSA MEMUN OLURUZ

omkay

New member
Dostum bende böyle bir şey yapmayı istiyorum ama ne zaman başlıyacak güzergahınız neresi olacak ne zaman bitecek biraz daha bilgi verirsen güzel olur.Şahsen ben katılmayı isterim finaller 2 hafta sonra bitecek.

jamjam

New member
ankaradan çıkmayı düşünüyoruz güzergahı tam belirlemedik ankaradan antalyaya inip ordan egeyi dolaşıp bitirmeyi düşünüyoruz istediginiz yerden katılabilirsiniz gezi planını katılıma göre yol durumuna göre şekilendirecegiz arkadaslar
mesela örnek yol üstünde buraları gezebilriz

omkay

New member
Ooo kanka Konya da var ben Bozkırlıyım ordan da geçilecek öylemi ben size rehber olurum ya birde zamanı söyle dostum

jamjam

New member
zaman ekip tam kurulunca maximum 10 gün içinde 5 kişiye ulaşırsak kesin düzenlencek sayı istedigi kadar artabillir

iSpiK

Kadim Dost
ahaa süper macera olur ya ama bu kadar uzun yol göze alınır mı bilmiOrum..

everestmc

New member
iSpiYonCu' Alıntı:
ahaa süper macera olur ya ama bu kadar uzun yol göze alınır mı bilmiOrum..
:) ispik gençleri denizliye niye davet etmiyon pamukkaleyi felan gezdirir rehberlik yaparsın gençlere burda bir mod lazım olur :)

HTML