türkiyeye oy verin

alpelli

New member
arkadaslar bunun amaci monopoly diye bi oyun var biliyosunuzdur bu monopoly oyunu büyük bi ihtimalle internetten bir süre sonra online olarak oynanacak yani ben öle tahmin ediyorum ve bu oyunda 20 tane sehir olacak bunlardan birisi de türkiye(istanbul) niye omasin onur&bozo kardes merak etme altinda bisi yok girersen ne oldugunu gorursun önyargili davranmayalim lütfen

aohaB

New member
Arkadaşlar Dünyaca Ünlü Ve Pek Çoğumuzun Bildiği Monopoly,MonopolyWord Adı Altında Yeni Bir Oyun Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor. Bu Oyunda Bulunacak Şehir İsimlerinide Sitesinde Yaptığı Bir Oylama Sonucunda Belirliyor. Lisetede Şuanda Bulunan Tek Şehrimiz İstanbul Ve İstanbuL'u Lİstede Korumamızın Ülkemiz Adına Gerçekten Güzel Bir Fırsat Olacağını Düşünüyorum. İstanbul Şuanda İkinci Sırada Ve Mavi Renkte. Oyunu Daha Önce Oynayanlarınız Bilirler Ki Mavi Renk Oyundaki En Değerli Alanları Temsil Eder. Eğer Şehrimizi Oyundaki En Değerli 2 Şehir Arasında Tutabilirsek İnanılmaz Bir Reklam Yapmış Olacağımıza İnanıyorum. Sizden Rica Ettiğim Tek ŞEy Günde 15 Saniyenizi Ayırarak İstanbul'a Oy Vermeniz...

Oy Nasıl Verilir?
Öncelikle Sağ Üst Köşeden Üye Oluyoruz. Üyelik İşlemi Tamamlandığında Ana Sayfadaki Haritadan Oy Vereceğimiz Şehri Tıklayarak 'ŞEhirlerime Ekle' Diyoruz. 'Şehirlerime Ekle' Dedikten Sonra 'Şehirlerim' Sekmesinden Oyumuzu Kullanıyoruz.Bu KAdar Basit

Ayrıca;
29 Şubat'ta Listede Olmayan Şehirler İçin Joker Şehir Oylaması Yapılacaktır. Joker Şehir Olarak Oylamak İstediğimiz Şehrimizi Sayfanın Alt Kısmında Bulunan 'Kendi şehrinizi aday gösterin' Başlığı Altında Belirtebilirsiniz. Ben Kendi Joker Şehrim Olarak İzmir'i Seçtim. 29 Şubat'a Kadar En Çok Oyu Alan İlk 20 Joker Şehir İçin 29 Şubat'tan Sonra Bir Oylama Daha Yapılacaktır...

MonopolyWorldVote

http://www.monopolyworldvote.com/tr_TR/world#

firatay

>>>> ALESTA
Bende Oy Kullandım, Hertelden Bölümüne Taşındı...

HTML