TürkiyedeKi ?trilyon$ lık Rezervler vaR ve biz Hala haberdar değiliz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yenissary

New member
Bor
Arkadaşlar Türkiye Bor mineralleri bakımından Dünyanın Toplam %70sine sahip.Bor ne demk onuda söyleyeyim ..bordan füze yapılıyor , hatta 600 patentli borla çalışan otoda kullanılıyor.Borla çalışan araç benzinden kat kat daha verimli ..bizden sonra 2.ülke bulgaristan bor zenginliğinde

Toryum
Nüklüer bi maddedir ve Nüklüer çalışmalarda kullanılıyor bilin en çok hangi ülkede bu element tabiki TÜrkiye...

osminyum
Türkiyede Toplam 8Trilyon $ lık rezerv bulunuyor..Çok zor çıkarılıyor ve işleniyor.. Bu nedenle fiyatıda çok yüksek..Bi duyumuma göre gramı 100.000$ mış..dünyada %80 bizde bulunuyor..

Yabancı bi yerdeki konferansta hatta Mehmet ali Birandında katıldığı ... Bize gözümüzün içine bakarak aynen şunu söylediler:mad:

TÜRKİYE TÜRKLERE BIRAKILMIYACAK KADAR DEĞERLİ

Bu bilgileri kendi aklımda kalan kadarıyla yazdım eğer ŞAŞIRMAK İSTİYORSANIZ Bİ ARATIN ...Biz TÜRKLER altın kadar değerli bi toprağın üstünde yaşıyormuşuz:eek:ha...

Konu VerilDimi BilmiyoRum ama HepsiNi KenDi AraştıRdığım bilgilerDen Aklımda kaldığı kadarıyla YazDım

SickDreTh

Altın Üye
VolkaN' Alıntı:
hergün onlarca konu açılan bölümümüzde birde bir kaç cümleden olusan konuların açılması bizi köklü bir kural koymaya itti bundan sonra hiç bir üye kendi fikirlerini belirten herhangi bir dayanağı olmayan konu açamaz
bolum kurallarını okuyalım lutfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML