Türk Telekom Adsl Hizmetinden Menunmusnuz?

ADSLİNİZDEN MEMNUNMUSUNUZ?

• MEMNUNUM

Kullanılan: 19 29.7%
  • MEMNUN DEĞİLİM

Kullanılan: 45 70.3%

• Kullanılan toplam oy
    64

rune

Os Doctor
yok bence sen kafa buluyon bizle.

memnun olan var mı ki?

bizturkuz

New member
Avrupa Da Dial Up ücretsiz Bizde Daha Adsl Den Pahali üstelik Arap ülkesinde Bile 8 Mbps Bile Var Minmum Hiz Adsl Arap ülkelerinde Tarih Oluyor. örneğin Suriyede 8 Mbps . Orda Yaşadiğim Için Biliyorum

visa43

New member
ben 45 gün 512 k 3gb limitli kulanıyordum şimdi 1024 k limtszi yapdım . yapdım ya sözde ama dün bana bir fatura geldi şok oldum istanbulu aradım hemen benim tarife nedir diye 512 k 3 gb demeslermi ama ben forum doldurdum 1024 olsun diye ama halen olmamış şimdi hafta sonu diye birşey yapamıyorum tabi bu parayı benden alırlarımı 400 ytl gözküyor şuan ve size sorum ne yapmak lasım böyle durumda ben 45 gün önce hemen 1024k olsun diey forum doldurmuşdum ?
lütfen yardım yorumlarınız avkata mı versem ?

bizturkuz

New member
arkadaş para ödemeden itiraz edemezsin onun için mecbur ödeycen ve daha sonra itiraz edecen ve onlara belgelerin incelenmsini iste

osiris_cemo

New member
zuhahahah işte kaliteli hizmet :)

visa43

New member
visa43' Alıntı:
ben 45 gün 512 k 3gb limitli kulanıyordum şimdi 1024 k limtszi yapdım . yapdım ya sözde ama dün bana bir fatura geldi şok oldum istanbulu aradım hemen benim tarife nedir diye 512 k 3 gb demeslermi ama ben forum doldurdum 1024 olsun diye ama halen olmamış şimdi hafta sonu diye birşey yapamıyorum tabi bu parayı benden alırlarımı 400 ytl gözküyor şuan ve size sorum ne yapmak lasım böyle durumda ben 45 gün önce hemen 1024k olsun diey forum doldurmuşdum ?
lütfen yardım yorumlarınız avkata mı versem ?

TAMAM DOSTUM BUNLARDA 1024 PORT YOKSA ELİRİNDE O YÜZDEN Mİ DEĞİŞDİRLMDİ ACABA ? VE BANA HABER VERMEK ZORUNDA DEĞİLERMİ ÇÜNKÜ BURASI EV DEĞİL İNTERNETCAFE OKDAR DA APATL DEĞİLZİZ 512 3 GB İNTERNET DE CAFE YAPICAK DEMİ . CEVAPLARINIZ BEKLİYOM .

PRotype

Game Spider
Memnun OLan Cıksın Suraya....Alırım Gırtalıgını :D :D Ya Bırakın Bunları Sınırlı ADSL Kullanıyoruzz..:Daha Kotamıza biLe bakamıyoruz....

Lostt

New member
Dövmeyin ama ben memnunum 1024 bağlantım var en son 3 ay önce kesildi. faturayı ödemeyi unutmuşumda :D

Ee Bide şey Memnunum oyLarından biri benim :Sopa :Sopa :Sopa Vurmayın abi Pls :mutlu:

The Squealer

Special Effects expert
256 lar çok hızlı şu anda oyüzden mutluyum ama genelde mutsuzum

ulasyasar

New member
walla ben memnunum arkadaşlar sozum meclısten dısarı ama bız yetınmeyız daha ıyısıyle yanı daha ıyısını verseler kotu derız bılıyorum bızım ınsnaımız ole cunkı hep daha daha.... bende 512 var 3 gb kotalı ve cok guzel bır hızı var dosya dowload 60 ıle 50 kb arasında 50 ınde altına dusmedı daha ayreıca baszen aksılık olması gayet dogal cunkı ınsan yapısı adsl de ınternette ptt de :) saygılar

ChaMuR

Altın Üye
ne mutlusu be dün gece durduk yere kesildi fıtık oldum....
saatlerce baglanamadım....
arıyoz telekomu neymiş efendim bi sorun gözükmüyomuş...gözükmüyoda ben nie baglanamıyom...walla baya bi söwdüydüm...sonra sabah bi açtım baglandı ....ne iş anlamadım...zaten arada olan kopmaları falan saymıyom hiç...

latin

New member
hiç yoktan iyi tabi ama daha iyi olabilir tabiki. olmadık zamanda kesiliyor. modemde farkediyo bu konuda galiba...belli dönemlerde cok yavaş oluyor bu da beni cıldırtıyor

HTML