Türk Milleti Siyasi İktidarın Başına Hak Ettiği Çuvalı Geçirecektir

arihanu

New member
Temmuz 2003’de Irak’ın Süleymaniye kentinde 11 Türk askerinin başına çuval geçirilmesi olayının sorumlusu General Raymond Odierno’nun İçişleri Bakanı Atalay’ın resmi davetlisi olarak Ankara’ya gelişi Hak ve Eşitlik Partisi Ankara İl Başkanlığı tarafından yapılan yazılı basın açıklaması ile ağır bir dille kınandı.

İl Başkanı Mustafa Özer tarafından yapılan yazılı açıklamada; “Beş duyusundan dördünü yitirmiş Akp zihniyeti, ülkenin iç ve dış sorunlarına karşı tamamen duyarsız kalmakta, sadece dilini kullanarak laf üretmektedir. Anlaşılan odur ki toplumsal muhalefetin karşısında çuvallayan hükümetin, mızrak gibi olmuş halkı çuvala sokmak için, Amerika’lı çuvalcının yardımına ihitiyacı vardır.” dedi.

Ankara İl Başkanlığı tarafından yapılan basın açıklamasının tam metni ise şöyle:

2003 yılında Irak’taki Süleymaniye’de 11 Türk askerinin tutuklanıp, başlarına çuval geçirilmesini emreden Amerikalı General Ray Odierno’nun Ankara’ya gelişi son derece manidardır.

Türk Milletinin hassasiyetlerini ve gururunu hiçe sayan AKP hükümeti, Odierno’yu ülkemize davet ederek çuval severliğini bir daha göstermiştir.

Anlaşılan odur ki; toplumsal muhalefetin karşısında çuvallayan hükümetin, mızrak gibi olmuş halkı çuvala sokmak için, Amerikalı çuvalcının yardımına ihtiyacı vardır.

Beş duyusundan dördünü yitirmiş AKP zihniyeti; ülkenin iç ve dış sorunlarına karşı tamamen duyarsız kalmakta, sadece dilini kullanarak laf üretmektedir. İyi bilinmelidir ki, Milletimizin boş laflara karnı toktur. Uyutmaya, avutmaya, soymaya mutlaka son verilecektir.

Milletimiz yapılacak ilk genel seçimlerde; “Başı dik devlet onurlu millet!” anlayışıyla, Hak ve Eşitlik yolunda siyasi iktidarın başına hak ettiği çuvalı geçirecektir.

Yaşasın Vatan, Yaşasın Türk Milleti!

HEPAR Medya

wahit17

New member
Ama malesef hala destek çıkan vatandaşlar var.galiba yardımm alanlar olsa gerek yoksa iki yaşındaki çocuk bile bu iktidarın ne mal olduğunu anladı.

v_k

New member
Siz kendinize acıyın be , AKP ye oy atmadım henüz ama bu sefer çok pis basacam mührü hepinize inat...

Sanırım askerimizin başına çuval geçirmeleri hosunuza gitti zamanında
Haklı olanın basına geçirin cuvalı oh ne güzel dünya be

Allaha çok sükür kimseden 1 kurus dilenmem de almam da , ama bu ülkede kömür yardımı yapılıyorsa gidin kışın bi de o adamın evine sobada o kömürü az az nasıl yakıyor bitmesin diye de ibret alın

Allah ilmi isteyene malı ülkü istediğine verir , Allah kimseyi yoklukla imtihan etmesin
Yaşamadım hiç bundan sonra da ne bana ne de milletime yasatmasın vesselam...

arihanu

New member
Haklı olan?AK?Tayyip?

Tabii bütün haberleri Atv, trt, 24 gibi kanallardan izleyin, vakit, taraf falan gazetelerini okumaya devam edin, Bi bakmışsınız hiç sorunumuz yok :p .Lütfen takım tutar gibi partiye oy vermeyin!

shephard_9

New member
Siz kendinize acıyın be , AKP ye oy atmadım henüz ama bu sefer çok pis basacam mührü hepinize inat...

Sanırım askerimizin başına çuval geçirmeleri hosunuza gitti zamanında
Haklı olanın basına geçirin cuvalı oh ne güzel dünya be

Allaha çok sükür kimseden 1 kurus dilenmem de almam da , ama bu ülkede kömür yardımı yapılıyorsa gidin kışın bi de o adamın evine sobada o kömürü az az nasıl yakıyor bitmesin diye de ibret alın

Allah ilmi isteyene malı ülkü istediğine verir , Allah kimseyi yoklukla imtihan etmesin
Yaşamadım hiç bundan sonra da ne bana ne de milletime yasatmasın vesselam...
Aklı başında hiçbir insan; insanlara kömür yardımı yapılmasını tasvip etmez...tekrar ediyorum anlıyamadıysan; insanlara kömür yardımında bulunmak son derece yanlış bir tutumdur...Aklı olan adam ne der biliyor musun?
BANA BALIK VERME.....BALIK TUTMAYI ÖĞRET!!!
Ve gider sorumlulardan demokratik yollarla hakkını arar...Söke söke de alır...

HTML