Türk işi "DESTERE" geliyor...

creatus

New member

Tür : Korku / Komedi
Gösterim Tarihi : 21 Kasım 2008
Yönetmen : Gürcan Yurt , Ahmet Uygun
Senaryo : Gürcan Yurt
Yapım : 2008, Türkiye

Oyuncular

Peker Açıkalın (Hayrettin) , Önder Açıkbaş (Hayati) , Ali Çatalbaş (Yüzbaşı Hakan) , Tuna Orhan , Erol Günaydın , Selin Denizli , Volkan Demirok
Testere serisinden esinlenip onun bir parodisi niteliğinde olan, komedi ve korku türünün harmanlandığı Destere, Trakyalı bir seri katilin hikayesini anlatıyor.

Hayrettin ve Hayati adlı aynı köyde yaşayan iki Trakyalı çiftçinin günün birinde gözlerini bir köy evinin bodrumunda açmalarıyla başlayan film, kurbanlarına "Oyun üüle oynanmaz, büüyle oynanır" diyen bir seri katilin ses kaydıyla kahramanlarımıza çeşitli oyunlar oynatmaya başlar.

Karikatürist Gürcan Yurt'un kaleme aldığı senaryosuyla ve sesi duyulan seri katilin Beyazıt Öztürk tarafından oynanacağı dedikodularıyla merak salan filmi bizde heyecanla bekliyoruz.

Sinema tarihinin en Gerelim Ve akıl dolu Filmini birde türk usülü Komedi tarzında izleyelim.

girici15

∂єℓ!ℓєя &#1084
ne zamandır bu filmi bekliyorum..beyaz ve peker açıkalın varsa tutar bu film aga...:hhgül :hhsigara

creatus

New member
Bir testere serisi hayranı olarak umuyorum,genelde yaptığımız gibi bunuda batırıp kendimizi rezil etmeyiz diyorum.

Tunyukuk

New member
yahu adı üstünde komedi olmayacakmı bu
filmi ne kadar rezil edebilirse o kadar komik olacaktır
"korkunç bir film" serisi vardı onun gibi birşey iştee:)

omemo01

O ŞİMDİ ASKER
'' DESTERE '' :D filmin adı bile kopardı beni yaw ....

Jig Saw oyuncağının yerine de Karadeniz'li Temel bebeğini mi koyacaklar acep....

VolkaN

Altın Üye
bakalım güzel benziyo

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
Senaryo Gürcan Yurt'A Ait Millet Bence Baba Film Olacak :))

HTML