Türk hackerlardan ABD sitelerine saldırı!

KnockOut

Super Sonic

Türk hackerlar 4 bin Amerika sitesini hackledi.

1923Turk Grup olarak bilinen Türk hackerlar, geçtiğimiz günlerde Amerikalı asker Ben Smith'in Kur'an-ı Kerim'i saygısızca yere atmasına tepki olarak 4000 Amerika sitesini hacklediler.

Türk hackerlar hackledikleri sitelere aşağıdaki mesajı bıraktılar:

"Ben Smith'in, Çay Partisi'nin bir toplantısında yaptığı konuşma sırasında İslam'a hakaret edip, elindeki Kur'an-ı Kerim'i saygısızca yere attığı için, 1923Türk-Grup olarak, sitenize saldırı düzenlemiş durumdayız!

Smith'in yapmış olduğu bu hakaret bozulmuş Hristiyan düşüncelerinin şiddete dönüşmüş şeklidir...
EY KAFİRLER! UNUTMAYINKİ KURAN-I KERİM YÜCE YARADAN'IN KORUMASI ALTINDADIR!
Hz. Muhammed'e (sav) vahiy yoluyla Arapça indirilen: Allah'tan geldiği, ezberden veya yazılı olarak aynıyla intikal ettiği konusunda şüphe bulunmayan, Müslümanca yaşamak isteyenler için hayat kılavuzu olan İlahi bir kitaptır!

Kuran-ı Kerim'den ayetler:
De ki: Ey Kitap ehli! Sadece Allah'a, bize indirilene ve daha önce indirilmiş olan (ilahi kitap)lara inanmadığınızdan ve çoğunuz da fasıklar olmasından ötürü bizden hoşlanmıyorsunuz.
De ki: Ey Kafirler, tapmam o taptığınıza ! Siz de benim kulluk ettiğime tapanlardan değilsiniz. Sizin dininiz size, benim dinim banadır.

Allah onunla olanın yanındadır..."